1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Elrond (EGLD), önceki tarihi yüksek çoklu para birimi analizinden toparlandı

Elrond (EGLD), önceki tarihi yüksek çoklu para birimi analizinden toparlandı

guncel coin haberleri

BeIn kripto para birimi, 15 Kasım’da keskin bir şekilde düşen Bitcoin (BTC) dahil yedi farklı kripto para biriminin fiyat hareketlerini inceledi.

Bitcoin

BTC, 10 Kasım’da 69.000 dolarlık rekor seviyeye ulaştığından beri düşüyor. Düşüş 15 Kasım’da hızlandı ve ertesi gün 58.574 dolara düştü.

BTC, yükselen paralel kanalın destek hattında ve 60.000 dolarlık yatay destek alanında toparlandı. Bu, satın alma baskısının bir işareti olarak kabul edilen daha uzun, daha düşük bir fitil (yeşil simge) üretir.

En düşük seviye çoktan gerçekleşmiş olsa da, en olası senaryo BTC’nin başka bir yükselişe başlamadan önce 57.000 $ civarına düşmesidir.

Ticaret görünümü tablosu

Ethereum

BTC’ye benzer şekilde, Ethereum (ETH), 10 Kasım’daki rekor seviyesinden bu yana düşüyor. İki gün sonra yükselen kamadan kırıldı.

ETH, 4.020 dolarlık 0.382 Fibonacci düzeltme destek seviyesine ulaştı ve uzun vadeli bir düşük fitil yarattı.

Bir sonraki en yakın destek seviyeleri 3.760 USD ve 3.500 USD’dir. Bunlar sırasıyla 0,5 ve 0,618 Fibonacci düzeltme seviyeleridir. İlki aynı zamanda önemini artıran bir yanal destek alanıdır.

Ticaret görünümü tablosu

dalgalanma

27 Ekim’den bu yana, XRP (XRP), kısa vadeli yukarı doğru destek çizgisi (kesik çizgi) ile birlikte yükseliyor. Bu, 10 Kasım’da 1,35 ABD Doları’na ve 1,25 ABD Doları seviyesinde bir atılıma yol açtı.

Bununla birlikte, XRP daha sonra düştü ve kırılma yalnızca bir sapma olarak kabul edildi (kırmızı daire). Bu bir düşüş sinyali ve ardından keskin bir düşüş trendi.

XRP daha sonra keskin bir şekilde düşmesine rağmen, uzun vadeli yukarı doğru destek çizgisinin üzerinde kaldı.

Ticaret görünümü tablosu

tazmin etmek

6 Temmuz’dan bu yana Bileşik (COMP) aşağı yönlü paralel bir kanalda düşüyor. 29 Eylül’den bu yana kanalın ve 305 dolarlık yatay destek alanının üzerinde işlem görüyor.

16 Kasım’daki düşüş, COMP’u daha uzun, daha düşük bir fitil oluşturduğu bu seviyeye geri getirdi.

Bu nedenle, mevcut fiyat seviyesi bir toparlanma için çok uygundur.

Ticaret görünümü tablosu

haient

BTC’ye benzer şekilde, Helyum (HNT), 7 Kasım’daki rekor seviyesinden bu yana yükselen paralel bir kanalda işlem görüyor.

Son zamanlarda, 15 Kasım’da destek hattını doğruladı. Bu toparlanma aynı zamanda 0.382 Fibonacci geri çekilme destek seviyesine ve 42.65 $ yatay destek alanına ulaşılmasıyla aynı zamana denk geldi.

Bunun yerine bir çökme meydana gelirse, bir sonraki destek seviyesi 37.60 olacaktır.

Ticaret görünümü tablosu

EGLD

Elrond (EGLD) 10 Kasım’dan beri düşüyor. Daha önce tarihi bir yüksek direnç seviyesi olan 295 $ seviyesindeki alanda (yeşil simge) iki kez sıçradı. Devam eden geri tepme, destek olduğunu kanıtladı.

Düşen direnç çizgisinden bir kırılma, düzeltmenin tamamlandığını onaylayacaktır.

Ticaret görünümü tablosu

STX

18 Ekim’den bu yana Yığınlar (STX), 2,45 dolarlık yatay direnç bölgesi (kırmızı simge) tarafından dört kez reddedildi. Son zamanlarda, 16 Kasım’da reddedildi.

Sonraki düşüş, STX’in 1 Kasım’dan bu yana yükselen destek hattına ulaşmasına izin verdi. Bundan sonra, jeton toparlandı.

Destek çizgisi yerinde olduğu sürece yükseliş yapısı değişmeden kalır.

Ticaret görünümü tablosu

BeIn kripto para biriminin en son Bitcoin (BTC) analizi için lütfen buraya tıklayın.

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle yayınlanır ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla kullanılır. Okuyucular tarafından web sitemizdeki bilgiler üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan derlenen 0x bilgi, telif hakkı yazara aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap