1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Electroneum çok keskin bir kripto para projesi gibi görünüyor – TokenPost

Electroneum çok keskin bir kripto para projesi gibi görünüyor – TokenPost

guncel coin haberleri

Electroneum (ETN), birden fazla potansiyel kullanıcıyı kendine çeken bir dijital akıllı telefon sanal para projesidir. Proje başlangıcından bu yana önemli ölçüde büyüdü. İlk günlerde ETN, Amerika Birleşik Devletleri’ne tanıtıldı. O zamandan beri, proje küresel ayak izini hızla genişletti. Son gelişmelerde, resmi UK Bitcoin Profit uygulaması da dahil olmak üzere çeşitli platformlar kripto para birimleri kullanıyor.

Özellikle, ETN, piyasadaki diğer önemli kripto varlıklarına kıyasla hızlı performans göstermiştir. Bu durumda kripto para birimi alanındaki uzmanlar onu en değerli dijital para birimlerinden biri olarak görüyor.

Electroneum, mobil cihazlar aracılığıyla finansal ekosistemi getiriyor

– reklamını yap-

Electroneum, kullanıcılarının bir mobil uygulama üzerinden işlem yapmalarını sağlar. Dolayısıyla, bu gerçek, kullanıcıların herhangi bir fantezi donanım cüzdanına, göz alıcı sunuculara, terminallere veya ETN’leri takas etmek için herhangi bir platforma ihtiyacı olmadığından, projeyi dünya için fazlasıyla tanınabilir kılıyor.

Kaynak: Pixabay

Kripto para birimleri, resmi mobil uygulama aracılığıyla her türlü işlem için alınıp satılabilir ve kullanılabilir.

ETN’ler, tüm finansal sistemi telefonlarımıza getirme potansiyeline sahiptir. Kullanıcı dostu mobil uygulama, varlıkların sorunsuz ticaretine izin verir ve uygulamayı kullanmak için ödüller sağlar.

Kullanıcılar, tek bir uygulama ile kolayca bakiyeleri kontrol edebilir, ETN madenciliği yapabilir ve sınır ötesi işlemler gerçekleştirebilir.

ETN’ler hızla büyüyor

Electroneum’u diğer kripto varlıklarla karşılaştırdığımızda projenin hızla piyasaya girdiğini gözlemliyoruz. Bitcoin’in ilk milyon kullanıcısına tanık olması beş yıl alırken, Electroneum sadece üç yılda 3 milyon kullanıcıyı kendine çekti.

Küresel dijital ekonomi madenciliği Kaynak: Pixabay

ETN ağının gerçek faydası hakkında konuştuğumuzda, metriği en aktif 5 site arasındaki sıralamasına göre ölçebiliriz. Bu nedenle proje, hızlı büyüyen projelerden biri olarak kabul ediliyor.

ETN’yi Amiral Gemisi Kripto Para Birimlerinin Önünde Yapan Nedir?

Electroneum, projeyi Satoshi Nakamoto tarafından tasarlanan bir madeni paradan bile daha çekici kılan, patent bekleyen bir anında ödeme sistemine sahip elektronik bir eşler arası nakit sistemidir.

Toplam Arz Kara Para Aklamayı Önleme Uyum Programı Dolaşımdaki Arz Kaynak: TheCoinRepublic

Özellikle, Bitcoin gibi bir kripto para biriminin blok zinciri aracılığıyla tek bir işlemi tam olarak işlemesi bir saat sürer. Buna karşılık, ETN blok zinciri aracılığıyla hızlı bir şekilde işlem görebilir.

Herhangi bir işlem için iki saniye

Aslında, ETN ile ödeme yerel veya global olarak yapılsa bile herhangi bir kullanıcı saniyeler içinde herhangi bir işlemi yapabilir. Projenin resmi mobil uygulaması, işlemi doğrular ve gönderenin gerekli miktara sahip olduğunu onaylar.

Bundan sonra, uygulama tutarı tekrar kullanılamayacak şekilde tutar ve ödemenin başarıyla işlendiğini hemen her iki tarafa da onaylar.

Electroneum’un Küresel Ayak İzini Genişletiyor

Yükselen kripto para biriminin artık neredeyse her ülkede bir dayanağı var. Son gelişmelerde dünyanın çoğu dijital para birimlerini kullanıyor. Ek olarak, ETN, kullanıcılarının 140’tan fazla ülkede veri ve yayın süresini şarj etmesine izin veren tek dijital para birimidir. Dört Afrika ülkesinde, kullanıcılar elektriklerini şarj etmek için ETN’yi de kullanabilirler.

ETN uygulamaları blok zinciri aracılığıyla milyonlarca işlemi başarıyla gerçekleştirdi. 300.000’den fazla uygulama içi aktarım ve 200.000’den fazla yayın süresi ve veri yüklemesi işlendi.

Gerçeklere dayanarak, ETN’yi yaygın olarak kullanılan bir kripto para projesi olarak düşünebiliriz.

ETN dünyanın bankasız nüfusuna yardım ediyor

Electroneum’un hedeflerinden biri, dünyanın çoğu için bir değişim ortamı sağlamaktır. Bu nedenle, proje aynı zamanda dünya genelinde banka hesabı olmayan vatandaşlara yardımcı olabileceği için para birimini etkinleştirme olarak da bilinir.

Cent Coin Gelir Arzı Paypal Cents Kaynak: TheCoinRepublic

ETN, 2,2 milyon akıllı telefon kullanıcısını hedeflemenin yanı sıra savunmasız gruplara da odaklanıyor. Özellikle bankacılık olanaklarına erişimi olmayan Afrika ülkeleri.

Son piyasa ETN’yi etkilemiyor

Bu kripto para piyasası, başlangıcından bu yana kargaşa ile karşı karşıya. Bitcoin, Ethereum ve Cardano gibi büyük dijital para birimleri, son yeni zirvelerinde fiyatlarının %50’sinden fazlasını kaybetti.

Bununla birlikte, ETN aynı dönemde %75’ten fazla arttı. Varlığın işlem hacmi %1.550’den fazla büyüdü. Electroneum’un ani fiyat artışı, AnyTask platformunu pazarlamaya yeniden odaklanmasıyla ortaya çıkıyor. Özellikle AnyTask, serbest çalışan bir platformdur.

Bununla birlikte, kripto varlığı son yedi gün içinde oynaklıkla karşı karşıya kaldı. CoinMarketCap’e göre, basın zamanında ETN 0,007188 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte ETN %1,29’dan fazla arttı.

etn uygulama bağımlılığı uyarısı Kaynak: CoinMarketCap

Bilgi kaynağı: 0x Information tarafından THECOINREPUBLIC’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Ahtesham Anis’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap