1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Düzenlenmiş bir dijital varlık ajansı olan Nexo, 100 milyon dolarlık bir geri satın alma planı duyurdu

Düzenlenmiş bir dijital varlık ajansı olan Nexo, 100 milyon dolarlık bir geri satın alma planı duyurdu

Düzenlenmiş bir dijital varlık ajansı olan Nexo, 100 milyon dolarlık bir geri satın alma planı duyurdu

iHodl tarafından görülen bir basın açıklamasına göre, dünyanın önde gelen düzenlenmiş dijital varlık kurumlarından biri olan Nexo, şirketin yerel NEXO tokenlerini açık piyasada düzenli olarak geri satın almasına izin verecek 100 milyon dolarlık bir geri alım programı duyurdu.

Geri alım programının hemen başlaması ve piyasa koşullarına bağlı olarak yaklaşık 6 ayda tamamlanması bekleniyor. Ancak, mevcut plan tamamlandıktan sonra proje yönetim kurulu sürekli olarak yeniden satın alma kararı alabilir.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Şirket, token sahiplerinin çıkarlarını sağlamak için token birleşmeleri ve geçerli hak etme planları yoluyla stratejik hedeflere yatırım yapmak için geri satın alınan tokenleri kullanacak.

Bununla birlikte proje, NEXO jetonlarında gelir elde etmeyi seçen müşterilere günlük faiz ödemek için geri satın alınan jetonların bir kısmını kullanmayı da amaçlıyor.

Nexo’nun kurucu ortağı ve yönetici ortağı Antoni Trenchev, geri satın alma planında şunları söyledi:

“Bugün açıklanan geri alım planı, güçlü finansal konumumuzu yansıtıyor ve ürünlerimizi yükseltme, güçlü bir bilanço sürdürme ve aynı zamanda alternatif büyüme stratejilerine yatırım yapma yeteneğimizi vurgularken, NEXO token sahiplerine önemli Fayda ve büyüme sağlıyor. Nexo’s olarak Pazar payı artar ve endüstri olgunlaşırsa, kripto para ödünç verme ekosistemindeki lider konumumuzu pekiştirmek için satın almalar ve token birleşmeleri aramaya devam edeceğiz.”

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap