1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Dünyanın en genç milyarderi en büyük kripto para hatasını ortaya çıkardı

Dünyanın en genç milyarderi en büyük kripto para hatasını ortaya çıkardı

guncel coin haberleri

Dünyanın en genç milyarderi en büyük kripto para hatasını ortaya çıkardı

  • FTX CEO’su ve en genç Amerikalı milyarder, en büyük pişmanlığının kripto para birimi yarışına katılmak için geç kalmak olduğunu söyledi.
  • 29 yaşında, ilk olarak 2017 yılında FTX kripto para borsasını kurduğunda ayak bastı.
  • Rakiplerin şiddetli rekabetinde, borsa performansı etkileyici.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, daha önce kripto para birimine katılmadığı için pişman oldu ve 2012’de atılırsa ne kadar ileri gidebileceğini merak etti. Hala katılmanın iyi bir zaman olduğunu düşünüyor.

Asla geç Değil

FTX’in kurucu ortağı Sam Bankman-Fried, kripto para yolculuğundaki en büyük hatasının sektöre zamanında katılmamak olduğunu açıkladı. 29 yaşındaki genç adam, bunu, kripto para birimi ve finans piyasalarındaki birkaç sıcak konu hakkında ayrıntılı olarak konuştuğu Yahoo Finance ile yaptığı bir röportajda açıkladı.

Bankman-Fried, “En büyük hata erken müdahale etmemek” dedi. Bir röportajda, arkadaşının 2012 yılında bir Bitcoin arbitraj robotu yaparak sektöre girdiğini ancak ne yazık ki “hiçbir şey olmadığını” açıkladı. “Beş yıl sonra birlikte kripto para birimi alanına girdik ve sonunda FTX’i kurduk. O tavşan deliğine daha önce yetişirsek ne olacağını bir hayal edin” dedi.

Zaman doğru olmasına rağmen, Bankman-Fried, geçen yıla kadar birkaç faktörün ortaya çıkmadığına inanıyor. Tüketici finansal deneyiminin doğasının büyük ölçüde bilinmediğini ve geçen yıl şekillenmeye başladığını ve düzenleyici politikaların henüz şekillenmeye başladığını ortaya koydu. Bankman-Fried, kripto para birimine daha önce dahil olarak, bu bilinmeyen değişkenler tarafından kör edilmiş olabilir, bu da asla çok geç olmadığını kanıtlıyor.

Kripto para borsasının piyasaya sürülmesinden bu yana, Bankman-Fried’in net değeri 4 yıldan kısa bir sürede 22,5 milyar dolara yükseldi. Bu onu dünyanın 30 yaş altı en zengin milyarderi ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en genç milyarder yapıyor.

Reklam&nbsp &nbsp FTX büyük bir hızla ilerliyor

Sam Bankman-Fried kripto para birimi alanına geç girmiş olsa da, FTX önemli ilerleme kaydetti. CoinMarketCap’in verilerine göre borsa, piyasa değerine göre üçüncü en büyük borsa haline geldi. Borsanın günlük işlem hacmi, sırasıyla 2011 ve 2013’te piyasaya sürülen Kraken ve Huobi gibi platformları geride bırakarak 5 milyar ABD dolarını aşıyor.

Borsa kısa süre önce merkezini Bahamalar’a taşıdı ve Bankman-Fried, kripto para birimleri için daha kabul edilebilir bir yasal çerçeve gösterdi. O zamandan beri, borsa Afrika’da önemli ilerleme kaydetti ve Fintech şirketi Chipper Cash için 150 milyon ABD Doları C Serisi finansman sağladı.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap