İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Dual Chain AXL DEX şu anda $AXL ön satışında. 10.000 AXL Inu NFT sağlayın

Dual Chain AXL DEX şu anda $AXL ön satışında. 10.000 AXL Inu NFT sağlayın

 Dual Chain AXL DEX şu anda $AXL ön satışında. 10.000 AXL Inu NFT sağlayın

AXL, çift zincirli modeli (Ethereum ve BSC) sayesinde hız, güvenlik ve düşük değişim maliyetleri sağlayan merkezi olmayan bir borsadır (DEX). DEX, yerel $AXL token ön satışını iki aşamada hazırlıyor.

İlk aşama, tüm nitelikli Gate.io kullanıcılarına açık, halka açık bir satış olacaktır. İkincisi, aynı anda BSCPad ve ETHPad üzerinden tamamlanacak özel bir satış olacak. Ön satış, katılımcılara piyasadan daha ekonomik bir fiyata $AXL jetonları satın alma fırsatı sunar.

Çift zincir, çoklu ilgi alanları

AXL platformu, günümüzde DEX kullanıcılarının karşılaştığı en acil sorunlardan bazılarını çözen zincirler arası bir DEX olarak kasıtlı olarak tasarlanmıştır. DEX kullanıcıları belirli blok zincirleriyle sınırlıdır, aradıkları tokenler ana zincirlerinde bulunmadığında karlı işlemler elde etme fırsatını kaçırırlar. Akıllı bağlantı yönlendirmeyi kullanarak, merkezi olmayan borsalar Ethereum ve Binance akıllı zincirlerinde çalışabilir, zincir silolarını kırabilir ve tüccarların sahip oldukları varlıklar olsa bile varlıklarını ihtiyaç duydukları varlıklarla kolayca takas etmelerine olanak tanır Gerekli varlıklar farklı blok zinciri ekosistemlerindedir.

Bir ağdan diğerine geçiş yapmaya gerek yoktur, bu da süreçteki maliyeti büyük ölçüde azaltır ve toplam takas ücretini önemli ölçüde azaltır.

$AXL, kullanıcıların takaslar ve diğer ücretler için ödeme yapmasına olanak tanıyan platformun yerel hizmet belirteci haline gelecek. DEX, Ethereum ve BSC üzerinde değişime izin verdiğinden, $AXL jetonu her iki zincirde de mevcut olacak ve kullanıcılar ekosistem jetonunun hangi versiyonunu tercih edeceklerine karar verebilirler.

AXL DEX, bir toplayıcı olarak hareket ederek takas maliyetini daha da düşürür.Kullanıcıların mümkün olan en iyi döviz kurunu elde etmek için ihtiyaç duydukları takaslar için farklı merkezi olmayan borsalar bulacaktır.

DeFi hizmeti

AXL sadece basit bir merkezi olmayan borsa değil, aynı zamanda kullanıcıların boşta kâr elde etmelerini sağlayan bir dizi farklı DeFi hizmeti de sunuyor:

  • Likidite ödülleri: AXL platformundaki piyasa yapıcılar, piyasaya likidite sağlama çabalarının karşılığında $AXL jeton ödülleri alacaklardır.
  • Tarım: Sabit vadeli bir likidite madenciliği havuzuna katılın.Katılımcılar borçlanma, işlem ücretleri ve hatta faizden elde edilen geliri paylaşarak kar elde eder.
  • Rehin: $AXL token sahipleri, yerel varlıklarını BSC ve Ethereum’da kullanılabilecek dört madencilik havuzunda rehin edebilecekler. Kullanıcılar ayrıca $AXL almak için AXL UniSwap LP ve PancakeSwap LP jetonlarını rehin vermeyi seçebilirler.
  • Launchpad: AXL, gelecek platformların IDO’larını Launchpad’e kurmaları için güvenli ve güvenli bir yer sağlayacaktır. Bu, projeye yerleşik bir kullanıcı tabanının yanı sıra hazır bir değişim ve $AXL belirtecine erişim sağlayacaktır.

Değiştirilebilir ve yeri doldurulamaz

$AXL, AXL DEX ekosistemine güç veren yerel token olsa da, platform ayrıca kullanıcılarına satın almaları için 10.000 benzersiz koleksiyon NFT karakteri sağlıyor. Seri, 80 farklı Zombie NFT ve 20 ELON dahil olmak üzere en çok aranan NFTS’lerden bazılarını içeriyor.

Döküm sayısı sınırlıdır ve yalnızca 100 milyar dolarlık AXL sonsuza kadar dolaşımda olacaktır. Ön satış, ABD doları AXL başına 0,0075 ABD doları ekonomik fiyatla belirteçlerin %25’ini artıracak. Ön satış yalnızca BNB ve ETH’yi kabul edecek ve katılımcılar varlıklarını AXL akıllı sözleşmesine göndermek ve satış sonunda $AXL tokenlerini almak için MetaMask cüzdanlarını kullanabilirler. Kullanıcıların ayrıca $AXL tokenlerini (BSC veya Ethereum) istedikleri ağı tanımlamaları gerekir.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap