1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Dsmart Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numaraları

Dsmart Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numaraları

Dsmart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Dsmart Müşteri Hizmetleri

D-smart Demirören holding bünyesinde bulunan kullanıcılarına 2006 yılından itibaren hizmet veren dijital bir yayın platformudur. D-smart dijital yayın yapmanın yanında müşterilerine evde internet, ev telefonu gibi hizmetlerde sunmaktadır. D-smart çağrı merkezi numarasına 0850 266 0 266 rakamlarına tuşlayarak ulaşabilirsiniz. D-smart müşteri hizmetlerine ulaşmak için D-smart’ın resmi internet sayfasından bize ulaşın formunu doldurarak ta ulaşmanız mümkündür. D-smart iletişim mail adresi info@dsmart.com.tr bu mail adresine ilettiğiniz şikayetler kısa süre içerisinde Dsmart müşteri hizmetleri tarafından yanıtlanacaktır.

Dsmart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

Dsmart müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 266 0 266’dır. Dsmart müşteri hizmetleri müşterilerin mağdur olmaması ve mağduriyetlerinin kısa süre içerisinde giderilmesi için 7/24 çalışmaktadır. Bu numara üzerinden Dsmart’ın tüm hizmetleri için yardım alabilirsiniz.(1)

Dsmart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?
Dsmart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Dsmart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Dsmart müşteri hizmetleri direk bağlanma yapmak için aşağıdakileri adımları sırasıyla uygulamanız gerekir.

  • Öncelikle 0850 266 0 266 Dsmart müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekir.
  • Ardından direk 1 rakamını tuşlayınız.
  • Sonrasında 2 rakamını beklemeden tuşlayın.
  • Son olarak 0 rakamını tuşladığınızda müşteri temsilcisine aktarılacaksınız.

Dsmart Hizmet Numarası Nasıl Öğrenilir?

Dsmart müşteri hizmetleri numarasını öğrenmek için Dsmart’ın resmi internet sitesine girmelisiniz. Dsmart güncel müşteri hizmetlerini kendi internet sitesinde yayınlamaktadır.

Dsmart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?
Dsmart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Dsmart Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Nedir? Nasıl Şikayet Edilir?

Dsmart hakkında tüm görüş, öneri ve şikayetlerini 0850 266 0 266 numaralı Dsmart müşteri hizmetleri hattına ulaşarak iletebilirsiniz. Dsmart müşteri hizmetleri sizin şikayetinizi dikkate alarak onun hakkında işlemi hemen yapacaktır.

Dsmart müşteri hizmetleri şikayetleri için bir diğer yol olan Dsmart’ın internet sitesinde bulunan form üzerinden iletebilirsiniz. Bu formda kişisel bilgilerinizi girerek 24 saat içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır. Dsmart şikayet hattı için son yol olan mail üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dsmart mail adresi info@dsmart.com.tr bu mail adresi üzerinden görüş ve şikayetlerinizi Dsmart yetkililerine iletebilirsiniz. Bu iletişim kanallarından en hızlısı Dsmart çağrı merkezidir. Çağrı merkezine ilettiğiniz şikayetler anlık olarak işleme alınır. Bu yüzden şikayetlerinizi Dsmart çağrı merkezine iletirseniz daha hızlı bir geri dönüş alırsınız.

 

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap