1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Dört Bored Ape Yacht Club NFT, Gorillaz’a benzer bir müzik grubu oluşturuyor

Dört Bored Ape Yacht Club NFT, Gorillaz’a benzer bir müzik grubu oluşturuyor

guncel coin haberleri

Sadece iki hafta önce, Decentraland ilk Metaverse Müzik Festivali’ne ev sahipliği yaptı.Dünyanın her yerinden müzisyenler dört günlük destansı bir avatar, müzik ve NFT müzik festivaline katıldı.

Şimdi, büyük Ape Fest’e katıldıktan sadece bir gün sonra Universal Pictures, pastadan pay almak için Bored Apes Yacht Club’dan dört ünlü maymunla Kingship adlı sanal bir grup kurdu.

NFT kültüre daha fazla nüfuz eder

Jimmy McNeils geniş bir portföye sahip tanınmış bir NFT koleksiyoncusu.Kişisel koleksiyonundan Maymunlar sunuyor.Grubun şanslı üyeleri Snoop Dogg ile aynı menajerlere sahip olacak. Jimmy’nin maymunlarının değerini artırmanın akıllıca yolu.

Grup, Celine Joshua tarafından kurulan Universal Music Records 10.22 PM tarafından destekleniyor, bu nedenle Taylor Swift ve Billie Eilish gibi bazı ünlü simalara katılacak. Müzik yapacak, meta-evrende performans gösterecek ve NFT koleksiyonlarını atacak.

Bored Ape Yacht Club ve daha sonra Mutant Ape Yacht Club’daki 10.000 NFT, kurulduğu 2020’den bu yana büyük satışlar ve artan değer çekiyor. Bu yılın başlarında, Yuga Labs’ın 101 Bored Ape Yacht Club jetonları, Sotheby’s Museum of Art tarafından düzenlenen bir müzayedede 24,4 milyon dolara yeniden satıldı.

Maymunların popülaritesi onları VIP’lere dönüştürdü ve sahiplerinin NFT etkinliklerine mümkün olduğunca erken katılmalarına izin verdi. En hevesli NFT koleksiyoncuları tarafından aranırlar ve kripto para birimi alanına “taklit eden” veya katılan kripto para birimi meraklılarını temsil ettikleri söylenir.

Şimdi soru şu: KING gibi sanal gruplar müzik endüstrisinde bir sonraki hiti getirecek mi? Kesin olan bir şey var ki, yakında sanal dünyada salınan dört avangart maymun göreceğiz.

Gördüğün gibi mi? Güncellemeler için abone olun.

Kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi kaynağı: NEWCONOMY’den 0x bilgisinden derlenmiştir, telif hakkı newconomy yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlere ilişkin ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap