1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Dogecoin ve Shiba Inu, yatırımcıların ayı piyasasında açığa almaları için daha iyi seçenekler olabilir mi?

Dogecoin ve Shiba Inu, yatırımcıların ayı piyasasında açığa almaları için daha iyi seçenekler olabilir mi?

guncel coin haberleri

Bugün, kripto para piyasası sık sık geri çekilmelere veya aşırı satışlara tanık oluyor. Eh, bu geri çekilmelerin önceden belirlenmiş olup olmadığını tahmin etmek zor, ancak sağlıklı bir yükseliş eğilimine yardımcı oluyorlar. Ancak bu düşüşler meydana geldiğinde, emoji paraları kısa devre yapmak için iyi bir seçim olabilir. Getiriyi hesaba katarsak, Dogecoin (DOGE) ve Shiba (SHIB) fiyatları 2021’in başından bu yana en yüksek artışına ulaştı.

Dogecoin (DOGE) fiyatı bir sonraki turdan önce daha fazla konsolide oluyor

DOGE’nin altcoinlerinin çoğunun diğer altcoinlere akması gerektiğinden, Dogecoin’in fiyatı 2021’de bir yükselişi tetikledi. Bu nedenle, diğer varlıklardaki artış, altcoinlerde bir boğa piyasasının başlangıcını işaret etti. Ayrıca birçok olayın yaşanmasıyla birlikte DOGE fiyatları aşırı tüketime maruz kalmış ve bunları dar bir aralıkla sınırlamıştır.

Köpek illüstrasyonKaynak: Tradingview

Varlık birkaç kez dar aralığı kırmaya çalıştı, ancak ne yazık ki direnç seviyesi düşmeye başladı. Öte yandan, yükselen destek seviyesi nedeniyle yükseliş trendi de yükseliş trendini sürdürdü. Bu nedenle, bu seviyeleri aşmak için varlık, önemli bir ilerleme kaydetmeden önce bir süre bu entegrasyonda devam edebilir.

Shiba Inu (SHIB) fiyatı %25 arttı

Shiba Inu, son 10 gün içinde işlem hacminin çoğunu kaybetti ve bu nedenle varlığı çok dar bir aralıkta trend olmaya zorladı. SHIB fiyatlarının pek çok kez konsolidasyonu kırmaya çalıştığına, ancak bunu başaramadığına şüphe yok. Bununla birlikte, yeni düşüş, kripto para birimlerinin küresel piyasa değerinin %10’undan fazlasını çekti ve ayrıca SHIB’nin kazançlarını %15’ten fazla düşürdü. Mevcut işlem ayının fiyatı birçok kez 0,0005000 ABD Dolarının altına düştü, ancak hızla toparlandı. Bu nedenle, şu anda bunu yapmaya çalışıyor.

ŞibahatKaynak: Tradingview

Ne yazık ki, SHIB’nin fiyatı 0,0008500 doların üzerine çıktığı için düşüş eğilimini sürdürdü. Bu konumları yeniden kazanmak için yapılan birçok girişime rağmen emoji simgesi başarısız oldu. Ancak, fiyat grafiğini görselleştirerek, konsolidasyonu kırmaya çalışmadan önce varlığın sağlıklı bir şekilde biriktiğini fark edebilirsiniz. Bu nedenle, önemli bir yükseliş eğilimi için umudunuzu koruyun.

Şu anda sağlıklı düzeltme ve entegrasyonda yukarıda belirtilen fiyatlar geçerlidir. Varlık, bugünün kayıplarını hızla geri alabilir ve 0,00006000 USD’ye yakın bir sonraki direnç seviyesine doğru ilerlemeye çalışabilir. Öte yandan fiyat, 0,0004500 ABD dolarının biraz altına destek alanına doğru sürüklenebilir.

Genel olarak yapılan satışlarla birlikte emoji paralar da trader’ların ilgisini çekti. Bununla birlikte, geleneksel kripto para birimleri veya popüler DeFi belirteçleri gibi, belirteçler de kayıplardan hızla kurtulabilir. Dogecoin (DOGE) veya Shiba (SHIB) fiyatının kanıtladığı gibi. Her ikisi de alt destek seviyesini tekrar ziyaret etmeyi reddetti ve mevcut direnç seviyesini mümkün olan en kısa sürede kırmaya çalıştı. Bu nedenle, ayı piyasasında bunları kısaltmak çok kısa vadeli getiriler getirebilir.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap