1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Dogecoin, kripto para piyasasında 10. sıraya yükseldi – CoinGeek

Dogecoin, kripto para piyasasında 10. sıraya yükseldi – CoinGeek

guncel coin haberleri

Popüler meme parası Doge, ilk 10 amiral gemisi varlık sınıfındaki yerini bir kez daha güvence altına aldı.

Dogecoin, Tesla CEO’su Elon Musk’ın desteği sayesinde sektörde büyük ilgi gören popüler bir meme parası. Elon Musk bağırmadan önce sadece birkaç kişi bunu biliyordu, ancak madeni para şimdi endüstrinin amiral gemisi varlık listesinde oyunlar oynuyor.

2021’in başlarında Dogecoin ilk 10’a girmeyi başardı. Bazı borsalarda Dogecoin’in ticaret hacmi ilk etapta Ethereum ve Bitcoin ile bağlantılı. Ancak zaman zaman Dogecoin zirvedeki yerini alamıyor.

Birkaç gün önce, kripto para piyasası büyük bir düzeltme ile karşı karşıya kaldı. Bu çöküş, yatırımcılara en iyi yatırım fonlarını bulmak için daha iyi bir ayna gösterdi.

Şu anda Dogecoin 0.13 $/Dogecoin olarak fiyatlandırılıyor ve toparlandıkça 10. sırada yer alıyor. Aralık ayında Dogecoin, Luna ticaret hacmindeki artış nedeniyle 10. sırayı koruyamadı. Luna şu anda dokuzuncu sırada.

Dogecoin’in geliştirme desteğine ihtiyacı var

Bu yılın başlarında, Dogecoin Vakfı, Dogecoin projesiyle ilgili gelecekteki çalışmaları yeniden planlamasını sundu. Ancak bunların hepsi pazarlamanın sadece bir parçası.

Elon Musk bir yandan Dogecoin’i desteklerken, diğer yandan Elon Musk’ın takipçileri Dogecoin’i destekliyor. Bunların hepsi Dogecoin’e daha iyi bir istikrar getiremedi.

Dogecoin projesine geliştirme perspektifinden bakarsak, Dogecoin’in diğer amiral gemisi blok zinciri projeleri kadar benzersiz olmadığını görüyoruz. Akıllı sözleşme işlevi olmadığı için NFT’ler desteklenmez.

King gibi Bitcoin, ilk hamle avantajı nedeniyle bu sektörde daha iyi bir konum gösterebilir, ancak burada Dogecoin olamaz. Geliştiricilerin Dogecoin’de benzersiz bir şeye ihtiyacı var, böylece insanlar parayı işlemler dışındaki kullanım durumları için kullanabilirler.

Ayrıca şunu okuyun: Chip Kıtlığına Rağmen Şirket, Bitcoin Madenciliği Ürün İşine Giriyor

Bilgi kaynağı: 0x bilgileriyle BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Jitender’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap