1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Dogecoin Katili Shiba Inu Ters Ters Boğa Modeli SHIBA’yı %100’ün Üzerinde Başlatabilir

Dogecoin Katili Shiba Inu Ters Ters Boğa Modeli SHIBA’yı %100’ün Üzerinde Başlatabilir

guncel coin haberleri

  • Shiba Inu fiyatı düşen bir kama modelinin dibine vurdu.
  • Hem şamdan hem de nokta ve şekil grafikleri, daha yüksek fiyatların geldiğini gösteriyor.
  • Aşağı yönlü riskler var, ancak çok sınırlı.

Shiba Inu fiyatları birkaç aydır açık bir düşüş eğilimindeydi ve çok az veya hiç bir gevşeme biçimi olmadı. Bununla birlikte, boğalar yakında devralabilir ve SHIBA’yı Ekim 2021’den bu yana en yüksek seviyesine çıkarabilecek güçlü bir ayı sıkışması yaratabilir.

Shiba Inu fiyatı, önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerinden önemli bir geri dönüş için hazırlanıyor

Shiba Inu’nun günlük Ichimoku grafiğindeki fiyat hareketi, yakın zamanda herhangi bir yükseliş fiyat hareketi beklemek için çok az başlangıç ​​nedeni olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, osilatör değerleri, bir SHIBA düşükünün yapılmış olabileceğini ve bir geri dönüşün yakın olabileceğini düşündürmektedir.

RSI hala bir ayı piyasasında, ancak ilk aşırı satım seviyesi 30 olan RSI hattının net planlaması güçlü destek gösteriyor. Ayrıca, bileşik endeks düzleşti ve neredeyse algılanamayan bir eğimle yükselmeye başladı; çizgi, bugün veya yarın hızlı hareket eden ortalamasının üzerinde bir geçişi göstermek için açılı, bir yükseliş olayı.

SHIBA/USDT Günlük Ichimoku Grafiği

Salınımlı seviyeler, günlük Ichimoku grafiğinde neredeyse hiç fiyat hareketini desteklemez, ancak nokta ve şekil grafiğinde yukarı yönlü bir tersine dönüş yapısını desteklerler.

Shiba Inu, nokta ve şekil grafiğinde düşen bir kama desenine sahiptir. Daha önce, önceki O-bar’ın üç kutulu bir tersine çevrilmesinde bir giriş kurulmuştu, ancak Bitcoin ve Ethereum’daki satışlar, Shiba Inu fiyatlarını organik olmayan düşük dalgalanmalara iterek önceki ticaret kurulumunu geçersiz kıldı.

Yeni bir varsayımsal uzun kurulum, 0,0000350 ABD Doları tutarında bir satın alma durdurma emri, 0,0000250 ABD Doları tutarında bir zararı durdurma ve 0,0000775 ABD Doları tutarında bir kar hedefi ile mevcuttur. Alım satım fikri, %121’lik bir zımni kar hedefi ile 4.25:1’lik bir ödül/riski temsil eder. Üç kutulu bir takip eden durdurma, girişten sonra herhangi bir zımni karı koruyacaktır.

SHIBA/USDT 0.0000025/3 Kutu Ters Çevirme Noktası ve Tablosu

Shiba Inu fiyatları 0.0000200$ değer alanının altına kapanırsa varsayımsal uzun giriş geçersiz olur.

Bilgi kaynağı: FXSTREET’ten 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap