1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. DOGE fiyat korkuları yakında 3 kat hızla tükenecek, Dogecoin tekrar yükselecek mi? – 0x bilgisi

DOGE fiyat korkuları yakında 3 kat hızla tükenecek, Dogecoin tekrar yükselecek mi? – 0x bilgisi

guncel coin haberleri

Bugün Dogecoin büyük zayıflık belirtileri gösteriyor, bu nedenle oynaklığın yüksek kalması bekleniyor. Popüler memetoken, önemli bir destek seviyesini kırmak ve alt destek alanını tekrar test etmek üzere.

Varlık şu anda aşırı bir düşüş trendine işaret ediyor olsa da, ötesine geçme olasılığı oldukça uzun bir süre netliğini koruyor. Bu nedenle, varlık aşırı zayıflık belirtileri gösterdiğinden ve varlıkta bir miktar iyileşme belirtileri gösterene kadar beklendiğinden DOGE ticaretine girmek çok riskli olabilir.

DOGE fiyatı, önemli destek alanlarından birinden 0.2$’dan reddedildikten sonra 0.1615$’da yeni destek buldu. Ancak şimdilik, varlık bu seviyeleri reddetti ve bunların altında bir saatlik kapanış, gelecekte fiyatları daha da aşağı çekebilir.

Fiyatlar bu kilit seviyelerin altına düştüğünde, fiyatın açıkça aşıldığına şüphe yok, ancak mevcut piyasa hissi son derece düşüşte ve yazının yayınlandığı an itibariyle toparlanmaya yardımcı olmayabilir.

Geçen hafta sonu başlamadan hemen önce, varlık büyük bir yükseliş ivmesi kazandı ve ardından Elon Musk, Tesla’nın bazı ürünleri için Dogecoin’e ödeme yapacağını duyurdu.

Etkinin daha uzun sürmesi beklenirken, varlık tüm kazanımlarını kaybetti ve şu anda aynı başlangıç ​​seviyesi civarında seyrediyor. Ek olarak, fiyatın bu seviyelerin altına düşeceği ve önümüzdeki birkaç saat içinde daha düşük destek bulacağına dair korkular var.

Dikkat edilmesi gereken önemli seviyeler:

  • DOGE fiyatının 0,06 ABD Doları ila 0,08 ABD Doları daha düşmesi ve 0,155 ABD Dolarının altındaki seviyeyi tekrar ziyaret etmesi bekleniyor.
  • Fiyat eğilimi oldukça zayıf görünüyor ve zayıflığın 4 ila 8 hafta daha devam etmesi bekleniyor
  • Varlık, zaman zaman daha düşük destek seviyelerini test ederek uzun süredir çok düşük bir profil eğilimini koruyor.Bu nedenle, en düşük seviyelerden yeni alıcılar çekmek için önemli olan keskin bir geri çekilme beklenebilir.
  • Şu anda piyasanın yükselme olasılığı çok düşük, bu nedenle pozisyon tüccarlarının girmek için beklemesi gerekecek

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap