1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. DOGE 0,24 dolara yükselirken, Dogecoin piyasayı kısa bırakıyor

DOGE 0,24 dolara yükselirken, Dogecoin piyasayı kısa bırakıyor

guncel coin haberleri

  • Dogecoin fiyatı, nihai destek yapısının yakınında istikrar kazandı.
  • Güçlü satın alma sinyallerinin etkinleştirilmesiyle satış baskısı zayıfladı.
  • Nokta ve şekil grafiğinde patlayıcı yükseliş girişi görünüyor.

Dogecoin fiyatı 0.18 dolar civarında sabitlendi ve daha fazla aşağı yönlü hareketi önledi. Alıcılar ortaya çıkıyor ve Dogecoin’in büyük sürümüne hazırlanıyor gibi görünüyor.

Dogecoin fiyat hareketi 0.24 dolara yükselmek için çok uygun

Cumartesi günkü ani çöküşün ardından Dogecoin’in fiyat hareketi birçok boğa ve uzun vadeli yatırımcı için endişe kaynağı oldu. Güneyden gelen baskının devam etmesi ve 0.10 doların altına olası bir düşüşle ilgili endişeler azalıyor gibi görünüyor. Satıcılar, Dogecoin’i Dogecoin’in nihai destek alanının altına itemez veya buna isteksizdir.

Dogecoin fiyatının genel yapısı bir düşüş devamı ayarıdır – bir düşüş flaması. Mevcut durumda Dogecoin fiyatı, Dogecoin’in ayı piyasasının mı yoksa boğa piyasasının mı başlangıcı olduğunu belirlemenin zirvesinde.

Şimdi 0,002 $/3 dolarlık kutu dönüş noktası ve şekil grafiğinde büyük bir yükseliş giriş sinyali var. Teorik uzun ticaret, 0.186 ABD Doları zarar durdurma fiyatı, 0.176 ABD Doları zarar durdurma fiyatı ve 0.240 ABD Doları kar hedef fiyatı satın almaktır.

DOGE/USDT $0,002/3-kutu Geri Dönüş Noktası ve Şekil Tablosu

Bu giriş, Dogecoin’in nokta ve şekil grafiğinde bir boğa piyasasına dönüştürülmesinden hemen sonra oluşan dörtlü boğa bayrağının atılımına dayanmaktadır. Dogecoin fiyat yönünü daha fazla kontrol etmeyi reddetmek için giriş ve sonraki satın alımlar önemlidir.

Bununla birlikte, devam eden düşüş tamamen imkansız değildir. Dogecoin 0.172 $’a düşerse, bu üçlü dipte bir atılıma yol açacak ve bu nokta ve şekil grafiğinde Dogecoin’i ayı piyasasına döndürecektir. Bu, uzun girişi ve son zamanlardaki herhangi bir yükseliş momentumunu geçersiz kılacaktır.

Bilgi kaynağı: FXSTREET’ten 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap