1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. DO-GI OH NFT oyun projesinde $DGH tokeninin uygulanması

DO-GI OH NFT oyun projesinde $DGH tokeninin uygulanması

guncel coin haberleri

DO-GI OH NFT oyun projesinde $DGH tokeninin uygulanması

29 Ocak’ta, DO-GI-OH programı, NFT oyun alanını yeniden tanımlayarak, Web3 alanı için yüksek kaliteli oyunlar vaat ederek giriş yaptı. DO-GI-OH, oyuncuların bağlanabileceği ve özel etkinliklere katılabileceği çeşitli oyunlar ve lobiler ile kullanıcıların buluştuğu NFT pazarları ve dinlenme salonlarını içeren, Poligon (MATIC) tabanlı türünün tek örneği bir P2E Metaverse yaratmayı amaçlamaktadır. en sevdiğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Mortal Combat ve Street Fighter gibi endüstri klasiklerinden büyük ölçüde etkilenen ilk lansman oyunu olan DO-GI-OH Fight Club, en sevdiğiniz blok zinciri karakterleri olan Doges, Flokis ve Shibas’ı içeren prömiyeri yapmak üzere. $DGH belirteci bu geniş meta veri deposunda nasıl kullanılacak?

$DGH, benzersiz bir İlk Tahvil Eğrisi Teklifi (IBCO) aracılığıyla başlatılacak olan DO-GI-OH projesinde bir ekosistem belirteci olarak kullanılacak bir Poligon (MATIC) yerel belirtecidir. Prensip olarak, ihraç anında tokenlerin toplam miktarı 0’dır, $DGH’nin fiyatı 0’dan başlar, IBCO’daki her satın alma için yeni jetonlar basılır ve her satış için $DGH yakılır. IBCO, ilk aydan sonra sonlandırılacak ve bu tarihten sonra basılan yeni jetonların sabit bir arzı ile sonuçlanacak ve mevcut tek ticaret havuzları DEX’lerde, bu durumda QuickSwap, Uniswap ve PancakeSwap’ta barındırılacak Köprü havuzları var.

Oyuncular, oyunda oynamak için NFT avatarları satın almak için $DGH jetonlarını kullanabilir, ayrıca yükseltme ve basılabilir NFT görünümleri alabilirler. DO-GI-OH pazarında tüm görünümler, yetenek kartları ve ticaret için mevcut diğer öğelerin yanı sıra yeni NFT’ler edinme ve basma yeteneği olacaktır. Ek olarak, maçlardaki tüm oyun içi bahislerin yanı sıra turnuva ve mücadelelerdeki ödül havuzları, özel dövüş etkinliklerine ev sahipliği yapma, oyun güncellemelerinin yönetimi, ekosistem belirteçleri kullanılarak çözülecek ve yürütülecektir.

Gelecekte, $DGH yardımcı programı belirteci, Binance Smart Chain, Solana ve Ethereum dahil olmak üzere diğer protokollerle köprü oluşturacaktır. Belirtecin yukarıda belirtilen özellikleri, daha sonra eklenecek ek özelliklerle oyun ilerledikçe devam eden ihtiyaçları desteklemek için tasarlanmıştır.

Yeni $DGH tokeni hakkında daha fazla bilgi edinmek için DO-GI-OH proje yol haritasına göz atın – www.dogioh.com.

Reklam&nbsp &nbsp

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap