1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Discord, Ethereum entegrasyon planını iptal etti

Discord, Ethereum entegrasyon planını iptal etti

guncel coin haberleri

Sosyal medya platformu Discord, Ethereum blok zinciri ile entegrasyon planını iptal etti ve platform kullanıcılarının önerilerini kabul edecek.

Şu anda Discord sosyal ağ platformu, spam içermeyen ve daha iyi oyun endüstrisi ekosistemi ile tanınmaktadır. Ancak Discord kullanıcıları, Discord ekibinin kripto para birimini ve blok zincirini entegre etme girişiminden memnun değil gibi görünüyor.

İlgili: Discord platformu, Ethereum blok zincirini entegre edecek

Discord platformunun CEO’su ve kurucu ortağı Jason Citron, resmi Twitter sayfası hesabı aracılığıyla kripto para birimi planı iptal planını açıkladı.

Jason, bir iç entegrasyon planı geliştirmeyeceklerini belirtti. Ayrıca Discord ekosistemini spamsız hale getirmeye çalışacaklarını da iddia ettiler.

“Tüm görüşleriniz için teşekkür ederiz. Şu anda bu dahili konsepti yayınlama planımız yok. Şu anda kullanıcıları spam, dolandırıcılık ve dolandırıcılıktan korumaya odaklanıyoruz.”

Ancak Jason, web3.0 girişiminin fırsatları olduğunu, ancak sorunların da olduğunu iddia etti. Bu yüzden daha iyi önlemlerle ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklardır.

“Web3’ün birçok avantajı var, ancak kendi ölçeğimizde çözmemiz gereken birçok sorun da var. Daha yakında”

Discord CEO’sunun gelecekte blockchain ve kripto para planlarını entegre edip etmeyeceklerini açıklamadığını belirtmekte fayda var.

İlgili spam ve dolandırıcılık olarak kripto para birimi

Şu anda, kripto para birimi endüstrisinin gelişimi emekleme aşamasındadır. Bu yüzden çoğu insan eğitim eksikliği nedeniyle bu sektörü anlayamıyor.

Kripto para ve blok zinciri eğilimli bir platform olan Twitter’ı görürsek, spam tabanlı kullanıcılarla doludur. Facebook’a bakarsak, dolandırıcılığı teşvik etmek için her zaman masum insanları yakalamaya çalışan birkaç dolandırıcı olduğunu görürüz.

Ayrıca okuyun: AMC Entertainment doğrudan Bitcoin ödemelerini kabul edecek

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarına, Jitender’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlere ilişkin ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap