1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Dijital fintech uygulaması Milo, 30 yıllık kripto destekli krediler sunuyor

Dijital fintech uygulaması Milo, 30 yıllık kripto destekli krediler sunuyor

guncel coin haberleri

Finansal hizmetler firması Milo, ABD gayrimenkullerini satın almak için 30 yıllık kripto destekli krediler sunarak teklifini genişletti. Miami merkezli şirketin bir yayında yazdığına göre, kullanıcılar gayrimenkullerini çeşitlendirmek için bitcoinlerini (EXANTE: BTC) ödünç verebilirler. Milo, kullanıcıların satın alımlarını fiat para birimi olmadan %100’e kadar finanse edebileceğini kaydetti.

En son kripto para birimi ve blockchain haberleri için Telegram kanalımıza abone olun.

Milo CEO’su Josip Rupena, “Sırf değerinin arttığını ve milyonlar değerinde olduğunu görmek için bitcoin gelirleriyle mülk satın alan sayısız insan hikayesi var” dedi.

Coinbase, USDC odaklı kredi programı başlatma planlarını düşürdü

Şirket, 63’ten fazla ülkeden başvuru aldığını söyledi. Aralık 2021’de, bitcoin tutan en büyük halka açık şirket olan MicroStrategy, gelir elde etmek için 122.000 BTC holdingini kullanmanın yollarını araştırmaya başladı. Bloomberg’e göre, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, şirketin yatırımcı günü konferans görüşmesi sırasında planı hissedarlarla tartıştı.

Saylor, “uygun koşullar altında onu güvence altına almak ve uzun vadeli borç altına girmek için bir fırsat olabilir” dedi. [bitcoin] güvenilir bir karşı tarafa. “

Doğrudan EXANTE hesabınızdan Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil 50’den fazla küresel finans piyasasına erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap