İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Digitürk Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numaraları

Digitürk Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numaraları

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Digitürk Müşteri Hizmetleri

Yerli ve ulusal birçok seçkin kanalı bünyesinde barındıran televizyon platformu Digitürk kalitesini ve hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir. Birçok kanalıyla her yaştan izleyiciye hitap eden ve bu konuda büyük başarılara imza atan Digitürk her geçen gün büyümeye devam ediyor. Eğer siz de Digitürk sahibi iseniz Digitürk’ünüzü internete bağlayarak takip ettiğiniz TV programını istediğiniz yerden seyretmeye kolayca devam edebilirsiniz. Bu özellikleri fazladan bir ücret ödemeden pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Plus özelliği ile canlı yayınları durdurabilir, geçmişini izleyebilir veya istediğiniz zaman devam edebilirsiniz. Uzaktan kayıt özelliğini kullanarak, izlemek istediğiniz programları kaydedebilir ve evden uzakta olsanız bile istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Teknoloji ile TV keyfini bir araya getiren Digitürk kendi abonelerine paket içeriklerini belirleyerek aylık değişken ücretlerle ve Digitürk kampanyaları ile özelleştirilmiş hizmetler sunmaktadır.

Ülkemizde de on binlerce müşterisi bulunmaktadır. Müşteri sayısı ne kadar artarsa doğal olarak müşteri hizmetlerine olan talep de o kadar artmaktadır. Eğer siz de Digitürk üyesiyim diyor ve Digitürk müşteri hizmetleri hakkında bazı sorularınıza cevap arıyorsanız yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?
Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Digitürk Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

Digitürk içeriği, hizmetleri, web sitesi ve bayilik hizmetleri ile ilgili tüm görüş, soru ve memnuniyetlerinizi; şikayet, talep ve önerilerinizi Digitürk müşteri hizmetlerine hızlı ve kolay bir şekilde iletebilirsiniz. Digitürk’ün benzersiz ve bir o kadar keyifli içeriği ile ilgili herhangi bir itiraz ya da sorununuz varsa Digitürk müşteri çağrı merkezini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Digitürk müşteri hizmetlerine bağlanarak detaylı bilgi almak için aramadan önce her ihtimale karşı T.C. kimlik numaranızı ya da Digitürk müşteri numaranızı yanınızda bulundurun. Digiturk müşteri hizmetlerine bağlanmak için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Eğer bireysel abone iseniz 0212 473 73 73 nolu telefonu, kurumsal abone iseniz 0212 473 73 83 nolu telefonu tuşlamanız gerekmektedir. Bu numaralardan Bu numaralardan müşteri hizmetleriyle iletişime geçip bein sport işlemlerinizi, iptal işlemleri ve aboneliğin iptali ile ilgili işlemleri kolayca yapabilirsiniz.(1)

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?
Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Digitürk Müşteri Hizmetleri 7 24 Açık Mı?

Evet, yukarıdaki iletişim bilgilerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

0212 473 73 73 nolu teknik servis numarasını aradıktan sonra Digitürk müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 0 tuşuna basmalısınız.

Digitürk Online İşlemler Menüsünde Neler Yapılabilir?

Digitürk Online İşlemler menüsünden üyeliğinizle ilgili güncelleyebilir, fatura bilgilerini güncelleyebilir ve faturanızı ödeyebilirsiniz. Ayrıca digitürk play işlemlerinizi yapabilir, canlı yayını hakkında bilgi alabilir, yayın akışını takip edebilirsiniz. Digitürk bein aboneliği ile işlemlerinizi yapabilir, çocuk kanalları spor kanalları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Canlı Destek Hattına Nasıl Bağlanılır?

Digitürk müşteri hizmetleri canlı destek hattına yine 0212 473 73 73 nolu telefondan bağlanabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap