1. Ana Sayfa
  2. Kredi Kartları
  3. Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

Denizbank, şubeden bankacılık hizmetleriyle, internet bankacılığıyla ve de telefon bankacılığıyla tüketicilere hizmet vermekte ve kredi kartı başvurusunu almaktadır. Hangi başvuru yöntemi seçilirse seçilsin Denizbank’a ait olan ve Denizbank’tan çıkartılabilecek olan kredi kartları şunlardır:

• Deniz Bonus
• Afili Bonus
• Taraftar Bonus Card
• Emekli Bonus
• D-Şarj Bonus
• Şehir Kartları
• Net Kart

Denizbank İnternet Bankacılığını Kullanarak Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Bu yol ile kredi kartı başvurusu yapılabilmesi için ilk olarak bankanın resmi internet adresine giriş yapılmalı ve ‘Kartlar’ bölümüne tıklanılmalıdır. Daha sonra açılacak olan yeni sayfadaki ‘Denizbank Bireysel Kartlar’ seçeneğine tıklanmalı, ihtiyaca göre tercih edilecek olan kartın yanında yer alan ‘Başvur’ butonuna tıklanmalıdır.

Denizbank Telefon Bankacılığını Kullanarak Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

0850 222 0 800 numaralı telefon hattından müşteri temsilcisine bağlanabilir, kredi kartı başvurusu talebini iletebilirsiniz. Bu talep doğrultusunda bankanın müşteri temsilcisi sizlerden alacağı gerekli bilgileri edindikten sonra başvuruyu oluşturacaktır.

Denizbank Şubesine Giderek Kredi Kartı Başvurusu Yapmak

Şube bankacılığını kullanarak kredi kartı başvurusu gerçekleştirecek olan kişilerin, şubeye giderken yanlarında üzerinde T.C kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanını da götürmesi gerekmektedir. Çünkü banka, pek çok işlemde olduğu gibi kredi kartı başvurusunda da şahsen başvuru almaktadır ve başvuru yapacak olan kişilerin, kendisinin olduğunu kanıtlaması gerekmektedir.

Denizbank Kredi Kartı Seçenekleri

Denizbank kredi kartı başvurusu yapacak olan kişilerin öncelikle bankanın kredi kartlarını ve sağladığı avantajlar üzerinde araştırma yapması gerekmektedir. İşte Denizbank’ın müşterilerine sunduğu kredi kartları ve bu kredi kartlarının sağladığı avantajlar ile birlikte özellikleri.

Deniz Bonus Kredi Kartı

Deniz Bonus kredi kartı, kullanıcılarının yurt içindeki ve yurtdışındaki yaptığı harcamalara bonus kazandırma özelliğine sahiptir ve biriken bonuslar aracılığıyla üye işyerlerinden bedava alışverişler gerçekleştirilebilmektedir. Üstelik bankaya ait olan indirim sitelerinden de bu kartta biriken bonuslar sayesinde alışveriş yapabilmek mümkündür.

Afili Bonus Kredi Kartı

Afili Bonus kredi kartı platinum özellikli bir kredi kartıdır ve bu kredi kartı ile birlikte kullanıcılar çeşitli ayrıcalıklara sahip olmaktadır. Afili Bonus, Denizbank’ın diğer bir kredi kartı türü olan Deniz Bonus’un taşıdığı tüm özellikleri taşımakta ve ayrıca daha fazla bonus kazanılmasına aracılık etmektedir. Bu kartta, son yılların özelliği olan temassız özellik de bulunmaktadır. Üstelik Afili Bonus ile banka müşterileri, acil nakit ihtiyacı durumunda, kart limiti kadar nakit avans çekebilmektedir.

Taraftar Kredi Kartı

Taraftar kredi kartları sayesinde futbol takımı taraftarları, herhangi bir ek ücret ödemeden bu kartlar sayesinde takımlarına destek olmaktadır. Temassız özelliğe de sahip olan bu kredi kartları ile futbol takımlarına ait olan mağazalardan indirimli olarak alışverişler gerçekleştirebilmektedir.

Emekli Bonus Kredi Kartı

Denizbank’a gelen emekliler çıkartacakları Emekli Bonus ile çeşitli avantajlara sahip olmaktadır. Bu kredi kartı, Deniz Bonus kredi kartının sahip olduğu bütün özelliklere sahiptir ve ayrıca yurtiçinde ve yurtdışında yapılacak olan harcamalardan elde edilecek olan bonuslar üye işyerlerinde kullanılabilmektedir. Bu kredi kartında 1 bonus, 1 TL’ye eşittir.

D-Şarj Bonus Kredi Kartı

D-Şarj Bonus kredi kartı, Denizbank’ın gençlere özel olarak sunduğu bir kredi kartıdır. Denizbank’ın Deniz Bonus kredi kartı özelliklerinin tamamının da içinde bulunduğu D-Şarj kredi kartında 1 bonus, 1 TL’ye eşit olmaktadır. Üstelik kredi kartı kullanıcılarının 6 ay boyunca her ay 200 TL harcama yapma sözü vermesi ile 10 TL bonus hediye olarak verilmektedir. Ayrıca bu kart banka kartı olarak da kullanılabilmektedir ve bankacılık işlemleri bu kart aracılığı ile kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Net Kart Kredi Kartı

Net Kart, Denizbank’ın kart aidatı olmayan kredi kartıdır. Bu kart sayesinde banka müşterileri, yıllık kart aidaı ödemeden dilediğince alışveriş yapabilmektedir. Fakat bu kredi kartında bonus kampanyalarından yararlanılamamaktadır ve taksit imkânı bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap