1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Delta Exchange aracılığıyla Robo stratejisi hakkında bilgi edinin

Delta Exchange aracılığıyla Robo stratejisi hakkında bilgi edinin

Delta Exchange aracılığıyla Robo stratejisi hakkında bilgi edinin

Açıklama: Bu sponsorlu bir gönderidir. Okuyucular herhangi bir işlem yapmadan önce daha fazla araştırma yapmaya teşvik edilir. Daha fazla bilgi edinin>

Merkezi olmayan doğası göz önüne alındığında, kripto para birimi herhangi bir merkezi otoriteye tabi değildir ve dünyanın her yerinde günün her saatinde alınıp satılabilir. Kripto para piyasasının fiyatı hızla dalgalanıyor, bu da tüccarların yükselen veya düşen fiyatlardan kâr etmesini zorlaştırıyor. Herhangi bir tüccarın 7/24 oturup piyasayı izlemesi neredeyse imkansızdır.Deneyim kesinlikle baş döndürücü olacak

Bir yatırımcı olarak, yatırılan varlıkların değeri üzerinde spekülasyon yaparak kar elde etmeye çalışırsınız. Fiyatın yükseliş veya düşüş trendinde olup olmadığına bakılmaksızın, zaman içinde fiyat dalgalanmalarından yararlanmak istersiniz. Kripto para piyasaları söz konusu olduğunda, oynaklıkları hem büyüleyici hem de kısıtlayıcıdır. Bir miktar “dijital para” elde etmeyi umut eden mevcut tüccar akışıyla, kripto para birimi ticareti giderek daha popüler hale geldi, bu nedenle bireysel yatırımcıların FOMO faktörlerini göz ardı ederek ne zaman satacaklarına veya satın alacaklarına karar vermeleri daha zor hale geldi.

Bu zorluğun üstesinden gelmek için robotik stratejiler bizi kurtarmaya geliyor

Robot stratejisi nedir?

Robo Trading, piyasa eğilimlerini izlemenize ve sağlam karar verme yetenekleri oluşturmanıza yardımcı olabilecek ve böylece kripto para birimi ticaretiyle ilgili endişelerinizi hafifletebilecek bir geliştirme teknolojisidir. Sizden fazla çaba gerektirmez ve kripto para biriminizi önceden belirlenmiş zaman aralıklarında alıp satmak için algoritmalar kullanır ve kripto para yatırımınızdan kazanç elde etmenize olanak tanır.

Robo Stratejileri, kripto para birimi yatırımınızı otomatik pilota koymanıza, kendiniz için çalışmanıza ve zaman içinde potansiyel getiriler elde etmenize olanak tanır. Yatırımcıların varlık fiyatlarına veya teknik parametrelere veya portföydeki belirli kripto para birimlerinin oranına dayalı olarak ticaret yapmalarına izin veren birkaç popüler robotik strateji vardır. Robotik strateji, piyasa verilerini toplayan ve olası piyasa risklerini değerlendirmek için bunları değerlendiren ve buna dayalı olarak satın alma ve satış işlevlerini yerine getiren ticaret robotlarını içerir.

Robot ticaret stratejilerini kullanmaktan nasıl yararlanırsınız?

Robo ticaret stratejisi, önceden tanımlanmış parametrelerin işlevlerine dayalı olarak ticaret yapmak için ticaret platformunun API işlemini kullanır. Kripto para işlemlerini daha güvenli, daha kolay, daha hızlı ve daha verimli hale getirmeye yardımcı olurken, kullanıcıların her gün kâr etme eğlencesinin keyfini çıkarmasına olanak tanır.

Kâr elde etmek için piyasa dalgalanmalarıyla uğraşmanıza ve bu tür bir stratejiyle başarılı bir şekilde ticaret yapmak için herhangi bir ticaret yeteneğine sahip olmanıza gerek yoktur.

Neden Delta Exchange’i seçmelisiniz?

Delta Exchange, hayatın her kesiminden tüccarlar için bir kripto para birimi türevleri cennetidir. Otomatik pilotta kripto para birimi yatırımınızı hızlı ve etkili bir şekilde tutmanıza, almanıza veya satmanıza olanak tanıyan çeşitli robot ticaret stratejileri sunar. Delta Exchange, üç benzersiz kategoride robotik stratejiler için yeni yollar açtı:

  • momentum stratejisi,
  • Arbitraj stratejisi ve
  • AMM veya otomatik piyasa yapıcı stratejisi.

Bu basit adımlarla sadece 30 saniyede Delta Exchange’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer otomatik robotların aksine, Delta’nın robot ticareti, herhangi bir robot ticaret teknolojisine abone olmak için herhangi bir ücret ödemenizi gerektirmez. Artık borsa tarafından sağlanan bir dizi en iyi robot stratejisi arasından seçim yapabilirsiniz. Borsa web sitesine gitmeden önce, temel bilgilere dalalım ve şu anda Delta Exchange tarafından sağlanan robot ticaret stratejilerini anlamaya çalışalım:

#1 En İyi 2 Momentum

En iyi 2 premium para birimiyle kripto para ticaretinde suları test etmekle ilgileniyorsanız, bu strateji tam size göre. Bunun altında, yalnızca BTC ve ETH’deki açık pozisyonlar, tüccarlar maksimum toplam kaldıracın 3 katına kadar çıkabilir. Bu strateji çok fazla jeton içermez ve karmaşık değildir.

Sadeliği göz önüne alındığında, çalkantılı piyasa koşullarında daha iyi performans göstermesi bekleniyor. İlk 2 Momentum stratejisine yatırım yapan yatırımcıların, getirileri maksimize etmek için yatırımı uzun süre elinde tutmaları önerilir.

#2 En iyi 20 momentum

Adından da anlaşılacağı gibi, bu strateji piyasa değerine göre ilk 20 kripto para birimindeki pozisyonları kapsar. Bu strateji, kripto para portföyü ufuklarını genişletmek isteyen tüccarlar için uygundur. Bu strateji birçok kripto para birimini kapsadığından, aynı anda kayıpların (varsa) en aza indirilebilmesi beklenmektedir. Maksimum toplam kaldıracın 2 katına kadar sağlar.

Bu robotik stratejiyle yatırım yapanlar, portföylerinin performansını iyileştirmelerine yardımcı olacak kısa vadede yatırım yapmaya devam etmelidir.

#3 momentumu tanımla

Bu strateji, piyasa değerinde en iyi Defi varlıklarına yatırım yapmanızı sağlar. Bu strateji kapsamında, fiyat momentumuna göre pozisyonlar açılır. Bu strateji, Defi dalgasını yaşayan pazarlar için uygundur. Kullanıcılara, değişken piyasa koşullarına uygun, maksimum 2 kata kadar toplam kaldıraç sağlar. Tüccarların karı maksimize etmek için daha uzun süre tutmaları önerilir.

#4 Bitcoin Momentumu

Bu strateji yalnızca BTC fiyat momentumuna dayalı pozisyonlar için kullanılabilir. Yatırımcılar bu stratejiyi yalnızca BTC ile kalıcı işlemleri tersine çevirmek için kullanabilirler. Maksimum toplam kaldıracın 3 katına kadar sağlar ve herhangi bir dezavantajı azaltırken performansı artırmak için tasarlanmıştır.

#5 ALTBTC Motivasyonu

Adından da anlaşılacağı gibi, bu strateji yalnızca BTC çiftlerinde ve diğer altcoin çiftlerinde işlem görür. Bu stratejinin, değişken ve trend olan piyasalarda maksimum toplam kaldıracı 3 katına kadar sağlaması bekleniyor.

#6 nakit vadeli arbitraj

Bu strateji yalnızca Bitcoin ve Ethereum vadeli işlemlerini içerir. Temel amacı, spot piyasada bu vadeli işlemlerden prim elde etmektir. Vadeli işlem ticaretinde strateji, vadeli işlemlerin süresi dolduğunda spot fiyatların ve vadeli işlem fiyatlarının yakınsamasını bekler.

Bu strateji, piyasada tarafsız bir ortamda para kazanmak için kalıcı döviz çiftleri ve spot döviz çiftleri ticareti yapmak için de kullanılabilir. Yatırımcılara 3 katına kadar maksimum toplam kaldıraç sağlar.

#7 Büyük kapasiteli AMM

Bu strateji, teklifleri ve teklifleri oluşturmak için BTC ve ETH sözleşmelerinin sipariş defterini ve fiyat bilgilerini kullanır. Yatırımcılar, dinamik primler elde etmek için adil fiyatlarla likidite ararlar. Tüccarların bir koşula uymaları gerekir – adil fiyattan daha yüksek bir fiyat ödemeye hazır olmaları gerekir. USDT kullanarak bu stratejiyi yalnızca kendi yararınıza kullanabilirsiniz.

Bu stratejilere yatırım yapmak için Delta Exchange’de bir hesap açmanız ve USDT yatırmanız gerekir. Menüden Delta’nın robot ticaret stratejisine tıklayın.

Mevcut tüm seçenekleri araştırmak ve karşılaştırmak için zaman ayırın ve ardından sizin için en uygun stratejiyi seçin. Delta’nın kripto para robotu stratejisi ile türev ticareti dünyasında harika bir geçiş elde etmeye hazır olun.

Hemen Delta’ya yatırım yapın.Oturun ve kripto para yatırımlarınızın Autopilot’ta şişmesini ve çoğalmasını izleyin.

Yayınlandığı kategori: Exchange, sponsorlu

Gördüğün gibi mi? Güncellemeler için abone olun.

Kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi kaynağı: NEWCONOMY’den 0x bilgisinden derlenmiştir, telif hakkı yazar newconomy’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap