1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Delta döviz ticareti tarımı hakkında bilmeniz gereken her şey

Delta döviz ticareti tarımı hakkında bilmeniz gereken her şey

guncel coin haberleri

Popüler kripto para türevleri borsası Delta Exchange kısa süre önce, tüccarları 50 milyon dolarlık bir bonusla ödüllendirecek olan yeni ticaret tarım programını duyurdu. Program 6 Aralık’ta başladı ve 2022’ye kadar sürecek. Bu platformu kullanan yatırımcıların yalnızca varlıklarını yatırmaları ve Delta değişim sözleşmesine katılmaları yeterlidir ve genel ödül havuzundan pay alabilirler.

Delta değişimi ve DETO jetonları

2018 yılında kurulan Delta Exchange, BTC, ETH, SOL, ADA, BNB, XRP, LTC ve vadeli işlemler ve kalıcı takaslar gibi diğer kripto para birimi türevlerinin yanı sıra çoğu altcoin için opsiyon sözleşmeleri sağlar. Ayrıca daha doğrudan spot işlemler sağlar. Bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet sağlamak için tasarlanmış bir türev alım satım borsasıdır.

Delta’nın amacı, türev işlemlerini sıradan yatırımcılar ve kurumsal yatırımcılar için kolaylaştırmaktır. Kullanıcılar, platform üzerinde stake yaparak veya sadece ticaret yaparak (yani ticaret ve tarım) DETO ödüllerini alabilirler.Tüm teşvik sistemi, ERC-20’ye dayanan ve borsa ekonomisine güç veren yerel belirteci-DETO’ya dayanmaktadır.

DETO, finansal kalemleri temizlemeye ek olarak, döviz işlem ücretlerini ve marj ticareti için ödeme yapmak için de kullanılabilir. Toplam jeton arzı 500 milyon ile sınırlıdır. Şu anda dolaşımda her biri 0,32 dolar değerinde 140 milyon DETO var. İlk DETO satın alımınızı Delta’nın spot pazarından satın alarak veya platformdaki birçok üründen ödül olarak alarak tamamlayabilirsiniz. DETO belirteçlerinin faydası ve belirteç ekonomisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için teknik incelemeyi okuyun.

Ticari tarım hakkında konuşurken ortaya çıkabilecek bir soru, bu kavramın popüler verim tarımı ile herhangi bir benzerliği olup olmadığıdır. Bununla birlikte, bu kavramların her ikisi de kripto para birimi dünyasının karlı yönleridir. Ticaret tarımı ve kripto para gelirli tarım arasındaki temel fark, birincisinin yalnızca kripto para ticareti yaparak ve platformu kullanarak teşvik elde etmeyi ifade ederken, ikincisinin rehinli kripto para varlıkları tarafından oluşturulan faizi ifade etmesidir. Her ikisi de ücretsiz kripto para kazanmanıza izin verir, ancak Ticaret Tarım her başarılı işlem için ödül kazanmanıza izin verir.

Delta Exchange, kripto para piyasasında tanınmış bir markadır. Kripto para türevlerinin lideri, 50 milyon dolarlık bir ticari tarım planı önerdi. Cebinize bir sürü ücretsiz kripto para almak için altın bir fırsat gibi görünüyor, değil mi? Ayrıntılara bir göz atalım.

Ticari Tarım Programına hak kazanmak için herhangi bir özel işlem yapmanıza gerek yoktur. Sadece platformda bir hesaba ihtiyacınız var, para yatırabilir ve ticarete başlayabilirsiniz. Herhangi bir hizmet türü için borsayı kullanan her tüccar programa hemen katılır. Plan 6 Aralık’ta başladı ve 2022’ye kadar ve muhtemelen daha da uzun sürecek. Günlük ödüller hesaplanacak ve 100.000 DETO’ya kadar dağıtılacaktır.

Ödül hesaplamasının ardındaki matematiksel ilke şudur:

Ödülünüz, işlem maliyetinizi günlük ödül havuzuyla (100k DETO) çarparak ve web sitesindeki tüm tüccarlar tarafından alınan toplam ücretlere bölünerek hesaplanacaktır. Ödül sistemiyle ilgili bazı önemli noktalar şunlardır:

  • Zaman Çizelgesi-Ödül dağıtımının günlük döngüsü, birbirini takip eden günlerde öğlen 12’den akşam 12’ye kadardır. Ertesi sabah saat 8’de bir önceki günün ödülleri dağıtılacaktır.
  • Ödül madencilik havuzu boyutu-toplam madencilik havuzu 50 milyon ABD Doları değerinde DETO’dur ve günlük madencilik havuzu 100.000 jetondur. Gün içinde tahsis edilmemiş ödüller, ödül havuzuna iade edilecektir. Her tüccar için maksimum ödül limiti, o günkü tüm ödül havuzunun %20’sidir. Planlama sürecinde, tüccarlar her gün ödüller alacak, ancak 180 günlük bir hak kazanma süresi olacak.
  • Uygunluk ve ödül toplama – doğrulanmış veya doğrulanmamış tüm tüccarlar, platformu kullanma ödülleri için uygundur. Her türlü işlem bonus madenciliği havuzuna dahil edilecektir. Robotlar ve API’ler de uygundur. Ancak, ödülleri almak için tüccarlar hesaplarını doğrulamalıdır. Plan yalnızca işlem maliyetlerini dikkate alır, dolayısıyla ödül planı takas ücretleri gibi diğer maliyetleri dikkate almaz.

Kazanılan ödüllere tüm piyasa sayfalarından erişilebilir ve kullanıcılar ödenen ücretleri takip etmek için işlem günlüklerini görüntüleyebilir.Delta Exchange’e kaydolun ve ödül havuzundaki payınızı hemen talep etmeye başlayın

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Harsh Sangwan’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap