1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Del Piero, Vieri ve Batistuta, Binance Market’te NFT serisini başlatacak

Del Piero, Vieri ve Batistuta, Binance Market’te NFT serisini başlatacak

guncel coin haberleri

İtalyan futbol efsaneleri Alessandro Del Piero ve Christian Vieri ile Arjantinli Gabriel Batistuta, NFT serilerini piyasaya sürüyorlar. CryptoPotato’ya göre, bu üç futbol yıldızının dijital varlıkları Binance NFT pazarında piyasaya sürülecek.

Seri, kısmen, blockchain tabanlı futbol meta-evreni TopGoal ile işbirliği yoluyla sağlanacak olan bir Mystery Box seti içerecek. Ayrıca, her oyuncunun efsanevi kariyerinin tarihi anlarını sergilemek için NFT oyun kartlarına da yetki verecek. Seri 15 Kasım’da satışa çıkacak ve her gizemli kutu setinde rastgele bir NFT yer alacak. Ayrıca bunlar nadir, destansı ve efsanevi olmak üzere üç kategoriye ayrılacaktır. Del Piero, Vieri ve Batistuta, efsanevi kalitedeki NFT’yi açık artırmaya çıkaracak.

Binance, bu yılın başlarında, karşılıksız tokenlere yönelik artan talebi karşılamak için NFT Center’ı oluşturdu. O zamanlar, profesyonel kripto para borsası piyasası gelişti ve şimdi birçok dijital koleksiyona sahip. Bunların arasında Bayern Münih’ten Alfonso Davis gibi futbol sahasından bazı oyuncular var.

Son NFT serisinin teması, İtalya Serie A yerel futbol şampiyonası etrafında dönüyor. Yukarıdaki üç idol, kariyerlerinin bir noktasında orada ticaret yaptı. Örneğin, Del Piero ardışık lig şampiyonları Juventus için oynadı, Vieri Lazio için oynadı ve Batistuta’nın Fiorentina’nın en üretken forvet oyuncusu olduğu söylenebilir.

Resim kaynağı: Pixabay

Bilgi kaynağı: KRYPTOMONEY’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlere ilişkin ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap