1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. DeFi kurucusu, tüm kullanıcıların neden çok zincirli bir cüzdana ihtiyaç duyduğunu açıkladı

DeFi kurucusu, tüm kullanıcıların neden çok zincirli bir cüzdana ihtiyaç duyduğunu açıkladı

guncel coin haberleri

CryptoSlate kısa süre önce çok zincirli bir DeFi cüzdanı olan XDEFI’nin kurucu ortağı ve CEO’su Emile ile konuşma fırsatı buldu.

XDEFI cüzdanının Chrome uzantısı, DeFi ve NFT için mümkün olan en hızlı deneyimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Rakiplerinden farklı olarak, kullanıcıların herhangi bir bloğu kaçırmamalarını sağlamak için tescilli bir doğal gaz fiyatlandırma algoritması olan dokuz blok zinciri ile yerel entegrasyon kullanır ve bunu başarmak için kullanıcıların cüzdanlarına otomatik olarak yeni token sözleşmeleri ekler.

Emil, teknoloji sektörüne girmeden önce geleneksel finans sektöründe Bloomberg ve Reuters için çalıştı. XDEFI cüzdanını kurucu ortağı David ile Ağustos 2020’de başlattı. BCG tarafından DAI Beers Group için blockchain girişiminin lansmanına katılmak üzere işe alındıktan sonra tanıştı. O zamandan beri, XDEFI cüzdanı 4 kişilik bir ekipten yaklaşık 35 kişiye yükseldi ve 70.000’den fazla kullanıcı tabanına sahip.

XDEFI’nin kurucularının profesyonel geçmişi nedir, kripto para birimi veya DeFi konusundaki önceki deneyimleri nelerdir?

Ekibimiz Bloomberg, Consensys, B2C2 ve Boston Consulting Group’ta çalışmış yeteneklere sahiptir. Ekip üyelerimiz blok zinciri üzerinde kapsamlı bir şekilde çalışır ve giriş/çıkış çözümlerinin geliştirilmesinde ve merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesinde deneyime sahiptir.

XDEFI hangi sorunu çözer? DeFi kullanıcıları neden çok zincirli bir cüzdana ihtiyaç duyar?

XDEFI cüzdan cüzdanı, piyasadaki hızlı ve güçlü zincirler arası DeFi cüzdan açığını çözmeyi amaçlıyor. DeFi kullanıcıları olmak için motive olduk ve onlar bizim gibi insanlar için daha iyi ürünler geliştirmek istiyorlar. Rakiplerimizle karşılaştırıldığında, XDEFI cüzdanı mükemmel çapraz zincir desteğine sahiptir ve THORChain, Terra, Ethereum ve çoğu EVM ağı dahil olmak üzere dokuz zincirle yerel entegrasyon sağlar. Yakında Avalanche, Arbitrum ve Solana’yı da eklemeyi planlıyoruz.

DeFi kullanıcılarının çok zincirli cüzdanlara ihtiyacı var çünkü DeFi fırsatları artık Ethereum ile sınırlı değil ve birden çok zincirde giderek daha yaygın hale geliyor.

XDEFI üzerinde kaç kişi çalışıyor ve ekip nerede?

Dünyanın her yerinden yaklaşık 30 kişiden oluşan uzak bir ekibiz.

XDEFI’nin kayda değer ortakları var mı?

Resmi bir ortağımız olmasa da THORChain ve Terra ekosistemiyle yakın bağlarımız var.

Ne tür DeFi kullanıcıları XDEFI cüzdanlarını kullanmaktan faydalanacak?

XDEFI cüzdanı, DeFi ve NFT kullanıcıları için oluşturulmuştur. DeFi için bu, DeFi’de yeni olan, kullanımı kolay cüzdan arayüzünden yararlanacak ve gelecekteki Oynat (L) Kazan işlevimiz aracılığıyla DeFi hakkında daha fazla bilgi edinmek için motive olacak kullanıcıları içerir. Ancak maymunlar ve dejenere hayvanlar, maymun modumuz ve gelişmiş ayarlarımız gibi güçlü özelliklerden faydalanacaktır. Benzer şekilde, NFT toplayıcıları ve tüccarları için en iyi görüntüleme seçeneklerini sunuyoruz.

Zincir boyunca birden fazla DeFi cüzdanı yöneten DeFi kullanıcıları için en büyük sorun nedir?

DeFi kullanıcıları için en büyük acı noktasının, birden çok zincirdeki birden çok DeFi cüzdanı arasındaki değişim olduğuna inanıyoruz. Hızlı ve güvenli bir çok zincirli cüzdan, kullanıcıların zincirdeki herhangi bir fırsattan ödün vermeden bir cüzdan kullanmalarını sağlar.

Önümüzdeki birkaç yıl içinde XDEFI ekosistemi hakkında ne düşünüyorsunuz? Ana kilometre taşları nelerdir?

Gelecekte, XDEFI cüzdanını, mobil uygulamaları, web uygulamalarını ve zincirler arası API’leri içerecek daha büyük bir XDEFI paketinin merkezi olarak göreceğiz.

XDEFI belirteçlerinin amacı nedir?

$XDEFI belirteci, Delphi Digital’in yardımıyla tasarlanmıştır. Dört ana işlevi vardır: para kazanmak için taahhüt, yönetim, inşaat ve oyun (l).

Token sahipleri, indirim almak, ödül almak ve XDEFI cüzdanlarının gelecekteki yönetimine katılmak için tokenlerini rehin edebilecekler.

Topluluk üyeleri, DeFi’nin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için gerekli araçları en iyi şekilde nasıl kullanacaklarını öğrenmek için motive olacaklar.

XDEFI ürün yol haritası hakkında bize neler söyleyebilirsiniz?

Kısa vadeli ürün önceliklerimiz aşağıdaki planları içerir:

  • LUNA, RUNE ve diğer 7 destek zincirimizle mevcut entegrasyonumuzu derinleştirin
  • SOL, AVAX ve FTM’yi entegre edin
  • XDEFI cüzdanı Firefox uzantısını, mobil uygulamayı, web uygulamasını ve zincirler arası API’yi başlatın
  • Cüzdanda çok zincirli bir DEX toplayıcı başlatın.

XDEFI hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için en iyi yol nedir?

Tüm XDEFI cüzdanlarıyla ilgili en son haberleri almak için Discord’umuza katılın ve bizi Twitter ve Medium’da takip edin.

Emir ile iletişime geç

Kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi kaynağı: NEWCONOMY’den 0x bilgisinden derlenmiştir, telif hakkı yazar newconomy’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap