1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Decentraland (MANA) ve SandBox (SAND) fiyatları NFT alanını yüksek tutuyor

Decentraland (MANA) ve SandBox (SAND) fiyatları NFT alanını yüksek tutuyor

guncel coin haberleri

Decentraland (MANA) fiyat testi anahtar direnci

Coinpedia’nın daha önce bildirdiği gibi, Decentraland erken işlem saatlerinden bu yana kuzeye doğru dalgalanmaya devam etti. Varlık, son 30 gün içinde %300’den fazla yükseldikten sonra çift haneli kazançlar kaydetti. Yükseliş momentumu güçlendikçe, varlık 3,47 dolarlık kilit direnç seviyesini kırabilir ve yükseğe yaklaşabilir.

MANA fiyatı geçen ay piyasanın kapanışında büyük bir darbe aldı ve sadece 3 günde %580’den fazla arttı. Ayrıca ayın başlamasıyla birlikte fiyat %100’e yakın düştü ve bir önceki güne kadar konsolide olmaya başladı. Ancak, erken işlem seansından bu yana, varlık başka bir boğa piyasası başlattı. Varlık, 3 ABD Doları civarındaki kilit direnç seviyesini başarıyla kırdı ve 3,2 ABD Dolarının üzerinde bir seviyeye ulaştı.

maçatKaynak: Tradingview

MANA fiyatı günlük 3,55 ABD Doları’na ulaştıktan sonra hızla konsolidasyona girdi, ancak 3,2 ABD Dolarının üzerinde kaldı. Şu anda, tüm platform üzerinde satış baskısı var gibi görünüyor, bu nedenle fiyat mevcut seviyede kalıyor. Mevcut eğilim altında, varlık, yaklaşık 3 dolarlık destek seviyesine hafifçe geri çekilebilir. 3,7 dolarlık direnç seviyesini kırmak için tam bir ivme ile toparlandı. Daha sonra, yeni zirve çok uzakta olmayabilir ve varlığın yeni zirveye ulaşması ve ardından keşfetmesi gerekir.

Ayrıca okuyun: Shiba INU (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) fiyatları bu hafta sonu nereye gidecek?

Sandbox (SAND) fiyatları yeni zirvelere taşındı

MANA fiyatı yükselirken, SAND fiyatı uzun bir süre çok dar bir trend aralığında gezindikten sonra nihayet %350’den fazla yükseldi. Benzer şekilde, varlık da dağıldı ve önemli bir kar marjıyla bir süre konsolide edildi. Bu nedenle varlık, son birkaç saat içinde kırılan simetrik üçgen içinde trendine başladı.

ŞatuKaynak: Tradingview

Varlığın üçgeni kırdığına şüphe yok, ancak büyük bir sıçrama planlayamadı ve küçük bir sıçrama ile başladı. Bununla birlikte, hafif bir düzeltmeye rağmen, yayın tarihi itibariyle varlık hala 3,3 dolar civarındaki ani direnç seviyesine doğru ilerlemek için mücadele ediyor. Yeni zirveyi parçaladıktan sonra, varlıklar önceden belirlenmiş yaklaşık 4 $ hedefine ulaşabilir.

Genel olarak, NFT alanı son zamanlarda büyük ilgi ve benimsenme kazanmıştır. Önümüzdeki birkaç gün içinde Decentraland ve The SandBox gibi tokenler yeni zirvelere tırmanmaya devam edecek. MANA fiyatının ve SAND fiyatının çoğu kendi direnç seviyelerine ulaştı ve stratosferde bir trend oluşturan yeni zirveler de bulundu.

Ayrıca okuyun: 2022’de yatırım yapılan en düşük değerli altcoinler: AAVE, UNI, THETA, Mute ve Helyum shift

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap