1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Decentraland fiyatı %23.8 arttı ve 3.13$ oldu- MANA nasıl satın alınır

Decentraland fiyatı %23.8 arttı ve 3.13$ oldu- MANA nasıl satın alınır

MANA Fiyat Analizi 12 Kasım

Daha çok Metaverse olarak bilinen sanal dünyayı destekleyen madeni para son zamanlarda yükseliyor. Bu kazançlar, Microsoft ve Facebook gibi en iyi teknoloji devlerinin Metaverse’e olan ilgisinden kaynaklanmaktadır. Decentraland, Metaverse’deki en popüler oyunculardan biridir ve yerel jetonu MANA, bu gelişme nedeniyle toparlanıyor.

Yazının yazıldığı sırada MANA, 24 saat içinde %23.8’lik bir artışın ardından 3.13$’dan işlem görüyordu.

MANA fiyat analizi

MANA Fiyat Analizi 12 Kasım

Artan alıcı desteği nedeniyle, Decentraland son 24 saat içinde büyük bir yükseliş rallisi yaşıyor. MANA, 31 Ekim’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4 $’a ulaştı, ancak o zamandan beri kazanımlarının bir kısmından vazgeçti.

MANA yükselmeye devam ederse, bir sonraki direnç seviyesi olan 3,50 doları kırabilir. Token için alıcı desteği şu anda yüksek olduğundan, bu direnç seviyesine yakında ulaşılabilir. Bu, jetonun bir sonraki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4 doları yeniden test etmesine izin verebilir.

Daha geniş pazardan gelen zayıf destek nedeniyle MANA yine de zarar görebilir. Bu durumda, 2,90 dolarlık alt destek seviyesine düşebilir. 24 saatlik toparlanmadan önce MANA yaklaşık 2,40 dolardan işlem görüyordu ve destek eksikliği varsa bu seviyelere dönebilir.

Daha önce de belirtildiği gibi, Decentraland’ın son günlerdeki kazanımları Metaverse’in yükselen itibarından kaynaklanıyor. İlk büyük MANA rallisi, Facebook’un adını Meta olarak değiştirmesinden sonra gerçekleşti. Kısa bir süre sonra, Microsoft dahil olmak üzere diğer önde gelen teknoloji şirketleri de daha fazla fayda sağlamak için Metaverse’e katılacaklarını söyledi.

MANA’yı nereden satın alabilirim

Mevcut boğa piyasası sırasında MANA satın almak istiyorsanız, eToro’da bir kripto para birimi alım satım hesabı açabilirsiniz. eToro önde gelen ticaret platformlarından biridir, çok çeşitli kripto para birimlerini ve ticaret çiftlerini destekler. eToro aynı zamanda yeni yatırımcılar için de ideal bir seçimdir, çünkü yeni yatırımcıların deneyimli yatırımcılar tarafından kullanılan stratejileri kopyalayabileceği kopya alım satım gibi kullanıcı dostu özellikleri destekler.

devamını oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Ethereum nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: 0x bilgisinden INSITEBITCOINS’den derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlere ilişkin ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap