1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Decentraland %2.2 düştü ve fiyat 3.39 USD oldu – MANA nasıl satın alınır

Decentraland %2.2 düştü ve fiyat 3.39 USD oldu – MANA nasıl satın alınır

guncel coin haberleri

Kripto para piyasası düşmeye devam ediyor ve çoğu token daha düşük seviyelere doğru hareket ederken, küçük kazançlar siliniyor. Decentraland geçtiğimiz gün kırılmaya çalıştı ancak tüm piyasanın düşüş eğilimi bunu engelledi. Yeşil bölgeyi birkaç gün tuttu ve ardından kırmızı bölgeye geri döndü.

Yazma sırasında, Decentraland 24 saat içinde %2,2 düştükten sonra 3,39 dolardan işlem görüyor.

Merkezi olmayan fiyat analizi

Merkezi olmayan fiyat analizi

MANA son birkaç gündür toparlanmaya çalışıyor, ancak genel düşüş baskısına yenik düştükten sonra kripto para biraz düştü. Haftalık kazanımların tamamı silinmemiş olsa da, satın alma desteğinin olmaması daha fazla düşüşleri tetikleyebilir.

MANA fiyatı düşmeye devam ederse, 3.20$ gibi düşük bir seviyeye düşebilir. Bu önemli bir destek seviyesidir ve korunursa token boğalarını daha da zorlayabilir. Diğer piyasalar düşüş eğiliminden kurtulursa, fiyatlarını 3,20 doların üzerinde tutmak alıcıları çekebilir.

Alıcının desteği yeniden ortaya çıkarsa, fiyat da yükselebilir. Bu durumda, altcoin 3,45 dolarlık direnç seviyesine doğru hareket edebilir. Token 3,50 ABD Dolarının üzerine çıkarsa, birçok alıcının desteğini çekebilir ve bir sonraki hedefi 3,60 ABD Dolarının üzerine çıkarabilir.

Daha geniş pazar, MANA’nın karlı mı yoksa zarar verici mi olduğu konusunda vazgeçilmez bir rol oynar. Bu nedenle, alıcılar piyasaya geri döndüğünde, tokenin tarihi zirvelere yükselmesi için koşullar yaratarak bir yükseliş toparlanmasını tetikleyecektir.

Decentraland, NBA şampiyonu Stephen Curry ile bir ortaklık ilan ettikten sonra, MANA bazı yükseliş kazanımları elde etti. İşbirliği, Curry’nin ana sponsoru Under Armour’u da içeriyor.

Bu ortaklık hakkında ayrıntılı bilgi henüz açıklanmamasına rağmen, MANA hala pazar lideri meta-evren paralarından biridir. Bu ortaklık, MANA’ya önemli faydalar sağlayacak olan Decentraland sanal arazisinin geliştirilmesi ile ilgili olabilir.

MANA’yı nereden satın alabilirim

Mevcut düşüş döneminde MANA satın almak için eToro’da bir kripto para birimi alım satım hesabı oluşturabilirsiniz. eToro önde gelen ticaret platformlarından biridir, kopya ticareti ve düşük işlem ücretleri gibi çeşitli kullanıcı dostu özellikleri destekler. Ayrıca çok çeşitli kripto para birimlerini ve ticaret çiftlerini destekler.

daha fazla oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Bitcoin nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap