1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. DCG ve Jamestown, Decentraland Metaverse için bir çağ Meydanı yaratıyor

DCG ve Jamestown, Decentraland Metaverse için bir çağ Meydanı yaratıyor

guncel coin haberleri

Digital Currency Group (DCG), kripto para piyasasına odaklanan bir risk sermayesi şirketidir ve merkezi olmayan bir sanal dünya olan bir emlak şirketi olan Jamestown ile işbirliği içinde Decentraland’da bir dönemi yeniden inşa edecektir. DCG’nin emlak direktörü Simon Koster, bir basın açıklamasında etkinliğin “sanal olayların gerçek olaylarla nasıl yakından bütünleştiğini vurguladığını” söyledi.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

One Times Square, Yeni Yıl Arifesinde Decentraland’da müzik ve eğlence içeren bir MetaFest 2022 partisi başlatacak. Etkinlikte ayrıca CryptoArt galerileri ve sürükleyici oyunlar da yer alacak.

Hodls Crypto’dan Keanu Reeves, Facebook’un Metaverse’inin yenilik getirdiğinden şüpheleniyor

Aynı zamanda, borsada işlem gören fonların ihraççısı ProShares, Metaverse odaklı bir borsa yatırım fonu (ETF) başlatmak için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) başvuruda bulundu. ProShares Metaverse konu ETF’si, Metaverse ürünleriyle ilgili teknoloji sağlayan veya kullanan şirketleri içeren Solactive Metaverse konu endeksinin dinamiklerini takip edecektir.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap