İlginizi Çekebilir
Binance Lite Nedir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. DAO, Blockbuster’ı yeniden markalamak için 5 milyon dolar harcadı

DAO, Blockbuster’ı yeniden markalamak için 5 milyon dolar harcadı

guncel coin haberleri

BlockbusterDAO, ABD merkezli video kiralama hizmeti sağlayıcısı Blockbuster’ı bir akış hizmeti olarak yeniden adlandırmayı uman merkezi olmayan bir kuruluştur. Bir Twitter gönderisine göre, kuruluş her bir NFT’yi 0.13 ETH olarak satarak 5 milyon dolar toplamayı planlıyor. DAO, franchise fiyatının 1.8 milyon dolar olduğunu belirtti. Ancak grup, herhangi bir karşı teklifi yenmek için fiyatın daha yüksek olacağını belirtti.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Blockbuster markası şu anda Dish Network’e aittir. DAO, mevcut sahibinden franchise haklarını satın almayı ve tüm fikri mülkiyet haklarını kuruluş adına kaydetmeyi planlamaktadır. Ancak şu ana kadar girişim için herhangi bir son tarih verilmedi.

Celsius ağı, BadgerDAO korsanının neden olduğu kayıpları doğruladı

Kasım ayında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), merkezi Wyoming’de bulunan American Cryptofed DAO adlı bir şirket tarafından “Ducat” ve “Locke” adlı iki tokenin kaydını askıya aldı. Düzenleyici, American Cryptofed DAO’nun düzenleyici belgelerinin “maddi yanıltıcı ifadeler ve eksiklikler” içerdiğini belirtti.

Düzenleyici ayrıca American Cryptofed DAO’nun şirketin işi, yönetimi ve mali durumu hakkında gerekli bilgileri kaydetmediğini belirtti.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap