1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Dalgalanma Fiyat Tahmini: XRP/USD, fiyat 0,75 doların altına düştüğü için keskin bir düşüş görüyor

Dalgalanma Fiyat Tahmini: XRP/USD, fiyat 0,75 doların altına düştüğü için keskin bir düşüş görüyor

guncel coin haberleri

Ripple Fiyat Tahmini – 10 Ocak

XRP negatif tarafa bakan kanalın alt sınırını geçtiğinden, Ripple fiyat tahmini düşüş senaryosunda geliyor.

XRP/USD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 0,85 ABD Doları, 0,90 ABD Doları, 0,95 ABD Doları

Destek seviyeleri: 0,60 ABD doları, 0,55 ABD doları, 0,50 ABD doları

XRPUSD – Günlük Grafik

Grafiğe bakıldığında, XRP/USD şu anda 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında 0,73 dolardan işlem görüyor. 9 günlük EMA, 21 günlük EMA’nın altında olduğu için dalgalanma fiyatı düşmeye devam edebilir. Yazının yazıldığı sırada, ayılar piyasaya yoğun bir şekilde hakim olduğu için boğaların umut verici bir hareketi yok.

Ripple Fiyat Tahmini: Ripple (XRP) Aşağıya Devam Edebilir

Günlük grafik, kripto para ciddi bir düşüş hareketi ile güneye doğru çıkmaya hazırlanırken Ripple fiyatının yükselmeye hazır olmadığını gösteriyor. Bununla birlikte, XRP/USD yükselişe geçmeye ve 9 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkmaya başlarsa, kripto para sırasıyla 0,85 ABD Doları, 0,90 ABD Doları ve 0,95 ABD Doları dirence dokunabilir.

Ayrıca, kağıt üzerinde, kanalın alt sınırının altındaki herhangi bir düşüş hareketi 0,60 ABD doları, 0,55 ABD doları ve 0,50 ABD doları desteğini vurabilir. Bu arada, 0,76 dolarlık dirençten elde edilen kazançlar oynaklığa ve istikrarsızlığa yol açabilir, ancak teknik gösterge nispi güç endeksi (14) ayıları desteklemeye devam ediyor, bu nedenle boğaların mevcut hareketi hareketli ortalamaların altında tutması teknik olarak önemli.

XRP/BTC Piyasaları: Ripple Fiyatı Konsolide Ediyor

Bitcoin’e göre düşüş hareketi, Ripple fiyatının 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına düşmesi ve 1800 SAT seviyesindeki desteğin kırılmasıyla görülüyor. Madeni para güneye doğru hareket etmeye devam ederse, fiyat 1700 SAT’ı test edecek. Öte yandan, boğalar 1900 SAT ve üzerinde dirence ulaşmak için XRP/BTC’yi hareketli ortalamaların üzerine itebilir.

20211111-44.png.webp

XRPBTC – Günlük Grafik

Bununla birlikte, ayılar boğalar üzerinde baskı oluşturduğundan, düşüş senaryosu kanal içinde baskın olmaya devam ediyor. Ayılar onların yerini alırsa, XRP/BTC 1650 SAT ve altında destek için düşebilir. Şu anda, RSI (14), piyasaya daha fazla düşüş sinyali verebilecek olan 40 seviyesini geçebilir.

Şimdi Ripple (XRP) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ripple nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap