1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Dalgalanma Fiyat Tahmini: XRP/USD, daha yükseğe çıkmak için 0,80 ABD doları talep etmelidir – TokenPost

Dalgalanma Fiyat Tahmini: XRP/USD, daha yükseğe çıkmak için 0,80 ABD doları talep etmelidir – TokenPost

guncel coin haberleri

Ripple Fiyat Tahmini – 16 Ocak

Ripple fiyat tahmini, 9 günlük hareketli ortalama tarafından desteklendikten sonra 0,80 dolar seviyesinde savaşmaya devam ediyor.

XRP/USD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 0,90 ABD Doları, 0,95 ABD Doları, 1,00 ABD Doları

Destek: 0,65 ABD doları, 0,60 ABD doları, 0,55 ABD doları

XRPUSD – Günlük Grafik

Yazma sırasında, XRP/USD, 0,77 dolardan 9 günlük hareketli ortalamanın yakınında işlem görüyor. Kripto para birimi şu anda 21 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkmak için mücadele etmeye devam ederken yatay işlem görüyor. Daha da önemlisi, madeni parayı daha yükseğe çıkarma girişimi, boğaların piyasa momentumunu kontrol etmek için mücadele ettiğini gösteriyor.

Ripple Fiyat Tahmini: Ripple Yükselecek mi Aşağı mı?

Yukarıdan, en yakın direnç 0,80 dolar dirençte. Bunun üzerindeki herhangi bir ek hareket 0,85 dolardan önemli bir dirence ulaşabilir. Ripple fiyatı bu seviyenin üzerine çıkabilirse, daha yüksek direnç seviyeleri 0,90 dolar, 0,95 dolar ve 1,00 dolar seviyelerinde olabilir. Bu arada, fiyat 9 günlük hareketli ortalamanın altına düşmeye karar verirse, en yakın destek 0,70 dolarda bulunuyor. Bunun altında, daha fazla destek 0,65 dolar, 0,60 dolar ve 0,55 dolar olabilir.

Bununla birlikte, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) şu anda 40 seviyesinin üzerinde işlem görüyor, çünkü tüccarlar piyasayı yukarı itmek için bir yükseliş eğilimi bekliyor. Daha da önemlisi, 9 günlük EMA hala 21 günlük EMA’nın altındayken, kripto paranın negatif bölgede kalması muhtemel.

Bitcoin’e kıyasla, XRP şu anda 1803 SAT civarında işlem gördüğü için 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde kalmak için mücadele etti. Sadece yukarıdan bakıldığında en yakın direnç seviyesi hareketli ortalamaların üzerinde. Bununla birlikte, alıcılar Ripple’ı (XRP) 1850 SAT’ın üzerine iterse, 1900 SAT ve üzerinde daha yüksek direnç olacaktır.

20211717-18.png.webp

XRPBTC – Günlük Grafik

Ek olarak, piyasa fiyatı bir düşüş sinyali vermek için hareketli ortalamaların altına düşebilir, bu da madeni para kanalın alt sınırına doğru düşerse 1700 SAT ve altında desteğe yol açabilir. Bu arada, teknik gösterge RSI (14) 50 seviyesinin üzerinde kaldığı için piyasa yatay işlem görmeye devam edebilir.

Şimdi Ripple (XRP) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ripple nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap