1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Dalgalanma Fiyat Tahmini: XRP/USD 0,75 Dolar seviyesinin altına düşüyor – TokenPost

Dalgalanma Fiyat Tahmini: XRP/USD 0,75 Dolar seviyesinin altına düşüyor – TokenPost

guncel coin haberleri

Ripple Fiyat Tahmini – 8 Ocak

Ripple fiyat tahmini, XRP’nin şu anda 0,78 doların üzerine çıktıktan sonra 0,75 doların altında satış baskısı ile karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

XRP/USD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 0,90 ABD Doları, 0,95 ABD Doları, 1,00 ABD Doları

Destek seviyeleri: 0,60 ABD doları, 0,55 ABD doları, 0,50 ABD doları

XRPUSD – Günlük Grafik

XRP/USD, günlük en yüksek 0.78$’a ulaştıktan sonra 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına düştü. Ripple fiyatı tekrar yükselmeye başlamadan önce 0,70 dolar seviyesinin altına düşebilir. Bununla birlikte, 9 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkmak için mücadele ettikten sonra, kripto para 0,93 dolardan desteğe yaklaşmaya hazırlanırken Ripple yavaş ama istikrarlı bir düşüşe başladı ve bu da Ripple’ı (XRP) kısa vadeli düşük seviyelere çekebilir.

Dalgalanma Fiyat Tahmini: Dalgalanma (XRP) Daha Düşebilir

Ripple fiyatı şu anda 0,72 dolardan el değiştiriyor ve onu kanalın alt sınırına sürüklemeye yönelik herhangi bir girişim, kapıyı aşağı yönde açabilir. Öte yandan, 9 günlük hareketli ortalamanın ve 21 günlük hareketli ortalamanın üzerindeki herhangi bir yükseliş hareketi muhtemelen 0.90, 0.95 ve 1.00 Dolarda dirençle karşılaşabilir.

Ek olarak, ticaret 0,60 ABD dolarına ulaşırsa, piyasa hızlı bir yükseliş hareketi yaşayabilir ve fiyat geri dönemezse, düşüş eğilimi tüccarlar için daha fazla satış fırsatını tetikleyebilir ve bu da 0,60 USD’ye düşüşe neden olabilir. destek seviyeleri sırasıyla 0,55 ve 0,50 ABD doları. Şimdi, teknik gösterge RSI (14), düşüş trendine eklemek için büyük olasılıkla aşırı satım bölgesine taşınacak.

Bitcoin’e göre, Ripple şu anda 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında olduğu için 1785 SAT’de işlem görüyor. Yukarıda belirtilen seviyeler piyasa desteği görevi görürse, XRP/BTC pozitif yönden geri çekilebilir ve 1900 SAT ve üzerinde dirence doğru hareket edebilir.

20210909-23.png.webp

XRPBTC – Günlük Grafik

Bununla birlikte, alıcılar pazarın hakimiyetini yeniden kazanamazlarsa, düşüş eğiliminin devam etmesi muhtemeldir ve kanalın alt sınırında daha fazla düşüş olması muhtemeldir. Bu, piyasayı 1650 SAT ve altındaki en yakın desteğe itebilir. Bu arada, RSI (14), düşüş sinyalini onaylamak için 50 seviyesinin altına düştü.

Şimdi Ripple (XRP) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ripple nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap