1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Dalgalanma Fiyat Tahmini: XRP/USD 0,60 Dolar Düşmeye Hazır – TokenPost

Dalgalanma Fiyat Tahmini: XRP/USD 0,60 Dolar Düşmeye Hazır – TokenPost

guncel coin haberleri

Ripple Fiyat Tahmini – 30 Ocak

Ripple fiyat tahmini güneye bakıyor ve daha fazla düşüşün 0,50 dolarlık kilit destek seviyesine ulaşması muhtemel.

XRP/USD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 0,75 ABD Doları, 0,80 ABD Doları, 0,85 ABD Doları

Destek seviyeleri: 0,45 0,40 ABD doları, 0,35 ABD doları

XRPUSD – Günlük Grafik

XRP/USD, kripto para yeni bir yükselişe başlamadan önce 0,50 dolarlık desteği tekrar ziyaret etmeye hazırlanırken 9 günlük hareketli ortalamanın altına düşmeye hazırlanıyor. 0,61 dolara ulaşmak için mücadele ettikten sonra, Ripple güneye doğru yavaş ama istikrarlı bir düşüş başlattı. Madeni para düşüş hareketiyle karşı karşıya olduğu için, fiyat kısa vadeli düşüş bölgesine girerken 0,55 dolardan önemli bir destek bulabilir.

Dalgalanma Fiyat Tahmini: Dalgalanma Fiyatı Daha Fazla Düşebilir

Yazma sırasında, Ripple fiyatı şu anda 0,60 dolardan işlem görüyor ve 9 günlük hareketli ortalamanın altında kalmaya yönelik herhangi bir girişim, daha fazla aşağı yönlü kapıyı açabilir ve fiyat, kanalın alt ucuna doğru yükselebilir. Bununla birlikte, ticaret 0,50 ABD doları desteğine ulaşırsa, tüccarlar hızlı bir yükseliş hareketi yaşayabilir ve madeni para 0,75 ABD Doları, 0,80 ABD Doları ve 0,85 ABD Doları direncini hedefleyebilir.

Ayrıca, fiyat geri dönemezse, düşüş eğilimi pazar için daha fazla satış fırsatını tetikleyebilir ve bu da fiyatın sırasıyla 0,45 ABD Doları, 0,40 ABD Doları ve 0,35 ABD Doları destek seviyelerine ulaşmasına neden olabilir. Bu arada, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) aşırı satım bölgesini tekrar ziyaret edecek ve sinyal hattı aşağı hareket ederse, madeni para daha fazla düşebilir.

Bitcoin’e göre, Ripple fiyatı, madeni para 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında işlem gördüğü için düşüş eğilimi gösteriyor. Bununla birlikte, bir toparlanma durumunda, madeni para bir yükseliş eğilimi ile karşı karşıya kalabilir ve yükselişin devam etmesi onu 1700 SAT ve üzerinde dirence götürebilir.

202120131-59.png.webpXRPBTC – Günlük Grafik

Günlük grafiğe bakıldığında, boğalar satış baskısını sürdürmekte başarısız olursa, para birimi bir sonraki hedef kilit desteği 1500 SAT ve altında olacak şekilde kanalın alt bandının altına düşebilir. Bununla birlikte, teknik gösterge RSI (14) aşırı satım bölgesine giriyor ve bu da aşağı yönlü bir harekete işaret ediyor.

Şimdi Ripple (XRP) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

  • Ripple nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap