1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cumartesi günkü ölü kedi toparlanmasının ardından, Ethereum fiyatının 3.900 doların altında yeniden test edilmesi bekleniyor-Haberler

Cumartesi günkü ölü kedi toparlanmasının ardından, Ethereum fiyatının 3.900 doların altında yeniden test edilmesi bekleniyor-Haberler

guncel coin haberleri

  • 4.100 doların üzerine çıktıktan sonra ETH fiyatı tekrar güneye döndü.
  • 4 saatlik grafikte 3872 dolarlık simetrik üçgen destek seviyesi risk altında görünüyor.
  • Bir dizi güçlü direnç seviyesi, olumsuz tarafı daha çekici hale getiriyor.

İkinci en önemli kripto para birimi olan Ethereum, bu Pazar kaygan bir eğimde işlem gördü ve Cumartesi günkü etkileyici toparlanmanın bir kısmını bir haftanın en düşük seviyesi olan 3.835 dolardan tersine çevirdi.

Bunu yaparken, ETH fiyatı o gün yaklaşık %1 düştü ve işlem fiyatı, kripto para birimi rakiplerinin karamsarlığında herhangi bir yükseliş ivmesinden yoksun olarak 4.000 dolar civarındaydı.

ETH, geçen Perşembe günü altı günün en yüksek seviyesi olan 4.490$’dan başlayan son düşüş trendini sürdürmeyi umuyor. Potansiyel düşüş, hafta sonu boyunca zayıf piyasa koşullarını abartabilir.

Ethereum’un en az direnç yolu düşüyor gibi görünüyor

Ethereum’un dört saatlik grafiği, fiyatın toparlanmasını zayıflattığını ve aşağı yönlü 21 basit hareketli ortalamada (SMA) 4117 dolarda güçlü bir dirençle karşılaştığını gösteriyor.

ETH boğaları ikincisini yenerse, toparlanma devam edebilir ve 4169 doları, hafif karamsar 50-SMA’yı test edebilir.

Bir sonraki ilgili yukarı yönlü hedef 100-SM​A için 4.273 dolar. Bu seviyenin üzerindeki 200-DMA 4.350 dolar, ETH boğaları için bir hedef olacak.

ETH/USD: Dört saatlik grafik

Bununla birlikte, Göreceli Güç Endeksi (RSI) hala orta çizginin altında ve bu da düşüş eğiliminin gelecekte değişmeden kalabileceğini gösteriyor.

Bu nedenle, ETH satıcıları şu anda 3872 dolar olan yükselen trend çizgisi desteğini yeniden test edebilir.

ETH fiyatı kesin olarak ikincisinin altına düşerse, bir haftalık simetrik üçgenden aşağı yönlü bir atılımı onaylayabilir.

Ardından, ETH ayıları, 4 Aralık’ta 3575 $’lık flaş çöküşte yeni bir düşüş turuna hazır olacak.

Bilgi kaynağı: FXSTREET’ten 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap