1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cryptocurrency ve blockchain şirketi NSAV, Technicorum Holdings’te azınlık hissesi alacak

Cryptocurrency ve blockchain şirketi NSAV, Technicorum Holdings’te azınlık hissesi alacak

guncel coin haberleri

br>

Kripto para, blok zinciri ve dijital varlık teknolojisi şirketi Net Savings Link, Inc. (NSAV), küresel bir yatırım ve Uyum şirketi olan Singapur merkezli Technicorum Holdings www.technicorum.com’da önemli bir azınlık hissesi satın almak ve daha da genişletmek için kesin bir anlaşmaya vardı. yıllık değeri 163 milyar ABD doları olan küresel blok zinciri pazarına girdi.

Basın açıklamasına göre NSAV, Technicorum Holdings’te %5 hisse ve isteğe bağlı olarak ek hisseler alarak Technicorum Holdings’in yatırım sonrası değerini 120 milyon ABD Doları yapacak. Technicorum Holdings, NSAV’ı blok zinciri endüstrisinde daha derinlere kök salmaya hazır, dijital varlıklar konusunda uzmanlaşmış bir gruptur. ICO, IEO ve IDO’daki ve geçen yıl DeFi ve NFT’deki ve daha yakın zamanda GameFi, SocialFi ve Metaverse’deki uzmanlığı ile bu ortaklık NSAV ve Technicorum için önemli bir ortaklıktır.

Technicorum’un Baş Stratejik Danışmanı Malcolm Tan şunları söyledi: “Technicorum Holdings, merkezi olmayan finans, blok zinciri ve meta-evren endüstrilerinde lider bir konumu sürdürebilmemiz için ortak olmak için yenilikçi yollar bulmaya devam edecek.” “NSAV ile ortaklığımız, hızla büyüyen ve çekici dijital varlık piyasasında etkimizi güçlendirmenin etkili bir yolu Bu işbirliğinin kararı aynı zamanda şirketimize finansal güç kazandırıyor ve bizi ve iştiraklerimizi daha geniş bir pazara açılmamız için destekliyor. Silverbear Capital ekibine profesyonel çalışmaları ve destekleri için minnettarım.”

Geçen yıl NSAV, gelişmekte olan sektörlerdeki mevcut zorlukları daha iyi çözmek ve büyüyen merkezi olmayan finansal piyasada yeni fırsatlar yaratmak için Technicorum Holdings ile ortaklık kurdu. Bu ortaklık, iki şirketin merkezi olmayan finansal piyasa ve kripto para birimi alanlarında lider dijital varlık sağlayıcıları ve düşünce liderleri olarak konumlarını konsolide ederken gelir artışını hızlandıracak.

NSAV Teknolojiden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Stanley Yu, “NSAV ve Technicorum için bunlar gerçekten heyecan verici zamanlar” dedi. “2022’nin gelip Technicorum ekibiyle bu işte çalışmaya başlamasını beklemek için sabırsızlanıyoruz.”

Bilgi kaynağı: BLOCKTRIBUNE’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap