1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cryptocurrency Phere, Coinbase’in yaklaşmakta olan NFT platformu için heyecanlı

Cryptocurrency Phere, Coinbase’in yaklaşmakta olan NFT platformu için heyecanlı

guncel coin haberleri

  • Coinbase CEO’suna göre, NFT gelecekte çok geniş bir dijital varlık alanı olacak
  • Coinbase yakında kendi NFT pazarını başlatmaya hazır çünkü bu tür ürünler borsanın işleyişini önemli ölçüde destekleyecek.
  • Platform, sosyal medya benzeri bir deneyim sunacak ve kullanıcıların farklı profilleri takip etmelerini ve güncellemeleri almalarını sağlayacak.

NFT patlaması küresel sanat, spor, eğlence ve oyun alanlarında ısınmaya devam ediyor. Bu yılın başından beri, bu alan muazzam bir büyüme gördü. Kripto para dünyasındaki herkes en az bir dijital tahsilat elde etmeye çalışıyor. Bununla birlikte, kripto para koleksiyonlarına olan taleple birlikte, önde gelen kripto para varlık borsalarından biri olan Coinbase, kendi homojen olmayan token pazarını başlatmaya hazırlanıyor. İnanılmaz bir şekilde, son 30 günün en popüler pazarlarından biri olan yaklaşmakta olan Coinbase pazarı OpenSea’ye on kattan fazla NFT meraklısı kaydoldu.

Coinbase CEO’su NFT konusunda iyimser

Salı günü, kripto para birimi endüstrisinde bu yıl halka açılan erken aşamadaki girişimlerden biri olan Coinbase, 2021’in üçüncü çeyreğine ilişkin finansal sonuçlarını paylaştı. Kripto para borsası, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki türünün en büyüğüdür. Şirket, esas olarak kripto para birimi varlık borsalarındaki işlem ücretlerinden 1,2 milyar dolar gelir bildirdi.

– reklamını yap-

Digital Asset Exchange CEO’su Brian Armstrong (Brian Armstrong) Salı günü bir konferans görüşmesi sırasında yaklaşmakta olan NFT pazarını duyurdu. Bryan’a göre şirket, yaklaşmakta olan kripto para koleksiyon pazarının önemini gözlemledi. Brian ayrıca, şirketin yeri doldurulamaz tokenler konusunda çok heyecanlı olduğunu vurguladı. Aslında Coinbase CEO’su, koleksiyon endüstrisinin gelecekte çok geniş bir dijital varlık alanı olacağına inanıyor.

NFT ürünleri operasyonları hızlandırabilir

Coinbase’e göre, dijital koleksiyon ürünlerine olan talebi ve çılgınlığı değerlendirirken, bu tür ürünlerin borsanın işleyişini önemli ölçüde artıracağı görülüyor. Aslında, yaklaşmakta olan NFT platformu, dijital varlık değişiminin mevcut kripto para birimi işinin tamamı haline gelebilir. Brian’a göre, yaklaşmakta olan koleksiyon platformu, mevcut kripto para birimi işlerinden daha büyük veya daha büyük olabilir.

Böyle bir pazar için plan geçen ay resmen açıklandı. Coinbase, kullanıcılarının ethere dayalı NFT’ler oluşturmasına, satın almasına, keşfetmesine ve görüntülemesine izin verecek. Ayrıca borsa, platformun sosyal medya benzeri bir deneyim sunacağını ve kullanıcıların farklı profilleri takip etmelerini ve güncellemeleri almalarını sağlayacağını da ortaya koydu.

Coinbase’in yaklaşmakta olan platformu için önemli bir çılgınlık

Yaklaşan NFT pazarının duyurulmasından bu yana, sektördeki birçok meraklı bu ürünleri denemeye istekli olduklarını ifade etti. Sadece birkaç gün içinde şirketin NFT bekleme listesine Ekim ayında başladığını ve dünya çapında 1 milyondan fazla kişinin kaydolduğunu belirtmekte fayda var. Ve başvuranların sayısı hala hızla artıyor. Şirkete göre, yaklaşmakta olan platforma kaydolmak isteyen kullanıcılardan 2,5 milyondan fazla e-posta aldı. Ancak şirketin 68 milyon doğrulanmış kullanıcısına ve aylık 8,8 milyon aktif kullanıcısına bakıldığında bu sayı çok az görünüyor.

Bilgi kaynağı: THECOINREPUBLIC’ten derlenen 0x bilgi.Telif hakkı yazar Ahtesham Anis’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlere ilişkin ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap