1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cryptocurrency ödeme şirketi MobileCoin, eski Square Baş Teknoloji Sorumlusu Bob Lee’yi Ürün Sorumlusu olarak atadı

Cryptocurrency ödeme şirketi MobileCoin, eski Square Baş Teknoloji Sorumlusu Bob Lee’yi Ürün Sorumlusu olarak atadı

Cryptocurrency ödeme şirketi MobileCoin, eski Square Baş Teknoloji Sorumlusu Bob Lee'yi Ürün Sorumlusu olarak atadı

br>

Dijital ödeme ekosistemi MobileCoin, eski Square (şimdi Block) baş teknoloji sorumlusu Bob Lee’yi ürün müdürü olarak yönetim ekibine ekledi.

MobileCoin, yıldırım hızında, sürdürülebilir ve kolay küresel işlemlere olanak sağlayarak dijital ödeme sistemini demokratikleştirir. Güvenlik ve kripto para işlemlerinin bir hak olduğu inancıyla hareket eden MobileCoin, blok zinciri, opak defterler ve kripto para korumalı işlemlerden yararlanır. MobileCoin ekosisteminin gelişimi MobileCoin Vakfı tarafından yönetilmektedir.

Lee, mobil cihazlara öncelik veren bir dünya için dijital ve fiziksel ürünler oluşturma konusunda yaklaşık 20 yıllık derin uzmanlığa sahiptir.Square’in ilk CTO’su olarak görev yaptı ve Cash App’i (eski adıyla Square Cash) yarattı. COVID-19 salgını sırasında, DSÖ’nün mobil uygulamalarını geliştirmesine de yardımcı oldu ve bir evde test şirketinin geliştirilmesine öncülük etti.

Lee, “Geleneksel finansal sistem, dünya çapında yüz milyonlarca insanı ‘bankasız’ bıraktı, bu nedenle ilgili avantajlardan dışlandılar. MobileCoin, yeni blok zinciri teknolojisi ile bu adaletsizliği düzeltti—— Maliyetle ölçülen ilk çözüm, hız ve güvenlik ‘dijital nakit’ ile karşılaştırılabilir.”

Lee, “Tıpkı kripto para birimi habercisinin özgür konuşmayı desteklediği gibi, MobileCoin de serbest ticareti destekliyor” diye devam etti. “Finansal veri güvenliği her zamankinden daha önemli olduğundan, yalnızca uçtan uca kripto para ödeme teknolojisi geliştirmek akıllıca bir hareket değil, bizim sorumluluğumuzdur.”

Goldbard, “Dünya fiziksel paraya alternatifler ararken ve kripto paraları kabul ederken, MobileCoin herkesin dünya çapında kullanıcılar, veriler ve çevre için güvenli bir ödeme platformunda işlemleri kolay, hızlı ve ucuz bir şekilde gerçekleştirmesini sağlamaya odaklanıyor” dedi. MobileCoin’in kurucusu ve CEO’su. “Sınıfının en iyisi blok zinciri teknolojisini yeni oluşturulan çok katmanlı kripto para birimiyle birleştirdik. Şimdi, devam eden ürün stratejimizi ve teknoloji geliştirmemizi ilerletmek için Bob ile birlikte çalışıyoruz. MobileCoin oluşturmamıza yardımcı olacak daha nitelikli bir yenilik hayal edemiyorum. dünya çapında tüketiciler ve tüccarlar için ürünler.”

Lee, “Geçen yıl MobileCoin projesi hakkında yakın tavsiyelerde bulunduktan sonra, tam zamanlı ekibe katılmaktan ve önemli ürünlerin piyasaya sürülmesi ve entegrasyonuna yardımcı olmaktan çok mutluyum,” diye devam etti Lee. “Şu ana kadar Josh, şirketin gelişiminde inanılmaz işler yaptı – MobileCoin’in tam potansiyeline ulaşmasına yardım etmeye hazırım.”

Lee, 10 Aralık’ta San Francisco’daki ilk MobileCoin konferansı olan Renaissance Cryptocurrency Renaissance’da konuşacak. Cryptocurrency Renaissance, endüstriler arasında yaratılan acı noktaları ve fırsatları tartışmak ve dijital paranın bildiğimiz dünyayı nasıl iyileştireceğine dair bir vizyonu paylaşmak için kripto para birimi alanındaki düşünce liderlerini bir araya getiriyor.

Bilgi kaynağı: BLOCKTRIBUNE’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap