1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cryptocurrency kopya ticareti Alpha Impact-News’de yayına giriyor

Cryptocurrency kopya ticareti Alpha Impact-News’de yayına giriyor

Cryptocurrency kopya ticareti Alpha Impact-News'de yayına giriyor

br>

Sosyal belgesel ticaret platformu Alpha Impact, belgesel ticaret işlevinin artık çevrimiçi olduğunu duyurdu.

Alpha Impact, kullanıcıların yatırım stratejilerini tekrarlamasına yardımcı olmak için kullanıcıları uzmanlarla birleştirir. Kullanıcılar, topluluktaki en iyi tüccarları kopyalamak, tüccarlardan en son piyasa haberlerini almak ve etkili tüccarlardan, ustalık sınıflarından ve başlangıç ​​kılavuzlarından kripto para birimi yatırımını öğrenmek için yatırım hesaplarını Alpha Impact’e bağlayabilir. Tüccarlar, ticareti, ticaret bilgilerini paylaşarak ve endüstri itibarı inşa ederek başka bir gelir kaynağı elde edebilirler.

Şirkete göre, seçici kopya alım satım özelliği önümüzdeki iki hafta boyunca ücretsiz olacak ve kullanıcıların kripto para yatırımcılarını takip etmelerine ve ne alıp satacaklarını seçme esnekliğine sahip olmalarına olanak tanıyor. Kullanıcılar her zaman diğer tüccarların davranışlarına dikkat etmek istemeyebileceklerinden, Alpha Impact önerilen işlemlerden karar vermeyi kolayca kontrol edebilir. Üyelerin sadece almak/satmak istedikleri tutarı belirlemek için kopya işlemi hakkında bilgilendirilmesi gerekir veya işlemi kopyalamamayı tercih edebilirler. Kullanıcılar ayrıca en iyi yatırımcıların işlemlerini kopyalamak zorunda kalmadan istedikleri zaman yatırımcıları “takip etmeyi bırakabilirler”.

Alpha Impact CEO’su Hayden Hughes şunları söyledi: “Platformumuz her zaman sektörün en iyi tüccarlarından faydalı uzmanlık sağlayarak kullanıcı tabanımızı geliştirmeye ve eğitmeye kendini adamıştır.” “Kopya ticareti artık çevrimiçi, Üyelerimiz platformun uzman görüşlerinden tam olarak yararlanabilirler. önerilere veya kendi tercihlerine göre ticaret yapıp yapmamaya karar verme özgürlüklerini korurken, en iyi tüccarlardan.”

Bilgi kaynağı: BLOCKTRIBUNE’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap