1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cryptocurrency emoji ikizi Igor Bogdanoff, Grichka kardeşlerden altı gün sonra vefat etti

Cryptocurrency emoji ikizi Igor Bogdanoff, Grichka kardeşlerden altı gün sonra vefat etti

guncel coin haberleri

Igor Bogdanoff, ikiz kardeşi Grichka’nın 72 yaşında ölümünden sadece altı gün sonra öldü. Popüler bir kripto para emojisine göre Bogdanoff kardeşler, bir telefon görüşmesi ile piyasayı değiştirmeyi başardılar.

Her iki kardeş de Covid-19’un komplikasyonları nedeniyle öldü ve ölümden sonra hayatlarında yaptıkları gibi tekrar birbirlerini takip ettiler. Kardeşlerin çok ortak noktaları olsa da, çok farklı kişisel hayatlar da yaşıyorlar. Grichka Bogdanoff’un hiçbir zaman kendi çocuğu olmadı ve ikiz kardeşi Igor altı çocuk doğurdu.

İkiz ünlüler ve bilim adamları, 1979’dan 1987’ye kadar, bilim kurgu unsurlarını içeren ve 1979’dan 1987’ye kadar süren “Temps X” adlı TV şovunun ortak sunucuları olarak ün kazandılar. İkizler, benzersiz görünümleri nedeniyle sık sık “maskeli şarkıcı” gibi ünlü TV programlarında yer aldı.

Bununla birlikte, kripto para destekçileri için Bogdanov ailesi, insanüstü yeteneklere sahip tanrısal bir güce ve finansal piyasaları değiştirmek için bir telefon görüşmesine daha yakın olarak kabul ediliyor. Bu mu satın aldı? Düşüyor. Telefonu kulağındayken Igor Bogdanoff’un kripto para emojisini gösteriyor.

Zamanla, ikizlerin gücünün tuhaf doğası arttı ve hikayenin her yeniden anlatımında, muhteşem ve imkansız olan yeni bir zirveye ulaştı.

Kardeşlerin bazı niteliklerinin şunları içerdiği söylenir:

  • Önlerinde Rothschild’e selam verin
  • uzaylılarla konuş
  • akıl sağlığı
  • 9.000’in üzerinde IQ
  • Bogdabots adlı özel Nano robotları kontrol edin (şimdi içinizde)
  • Dünyadaki her genetik araştırma tesisine sahip olun

gerçek Bogdanov

İkizlerin efsanesi kripto para birimi çevreleri tarafından sıkı bir şekilde hatırlanacak olsa da, Igor ve Grichka Bogdanov’un gerçek hikayesi de aynı derecede büyüleyici. Bogdanov kardeşler 29 Ağustos 1949’da Fransa’nın Saint-Lary kentinde doğdular. Çek Cumhuriyeti’ndeki Bohemia Cololat ailesi de dahil olmak üzere bir dizi soylunun soyundan geliyorlar. İki erkek kardeşten en küçüğü Griczka, Igor’dan 40 dakika sonra doğdu.

İkili, anneanneleri tarafından Fransa’nın güneyindeki şatosunda Krakow Kontesi Bertha Krorat-Kontes tarafından büyütüldü. 1925’te Kollorat-Krakowska Kontesi ile Afrikalı-Amerikalı söz yazarı Roland Hayes (Roland Hayes) arasındaki evlilik dışı ilişkiler, onun Alman kocasından boşanmasına, birkaç mirasını ve unvanını kaybetmesine ve dört büyük çocuğunu kaybetmesine neden oldu.

Evlilik dışı ilişkiler ayrıca ikizlerin annesi Maria Dolores “Maya” Kolowrat’ın bekar bir kızı üretti. Maya Kolowrat daha sonra aristokrat kökenli bir Rus siyasi göçmeni olan Yuri Mihayloviç Bogdanoff ile evlendi. 17. yüzyılda, Bogdanov ailesi, Rus Çarı Fyodor III’ün kararnamesi uyarınca kendilerine “Prens” unvanını verdi.

Kişisel skandallar ve 20. yüzyılın Avrupa’daki çalkantılı tarihi, Bogdanov ailesini daha da yoksullaştırdı ve geriliyor, ancak ayakta olmasalar da hala hatırı sayılır bir servete sahip bir aile.

Kardeşlerin ilk yılları, büyükannelerinin şatosunun kütüphanesinde birçok kitap öğrenmek için bolca fırsat sağladı ve kütüphaneden geçen birçok çalışan ve işçi aracılığıyla ikizler Almanca, Fransızca, Rusça ve İngilizce öğrendi.

Şöhret ve Bogdanov olayı

1979’da kardeşler “Temps X” adlı TV şovu ile ünlendi. Gösteri, Fransız halkını daha önce bilmedikleri büyük Amerikan ve İngiliz gösterileriyle tanıştırmak için bilim ve bilimkurgu unsurlarını birleştiriyor. “Temps X”deki bazı şovlar arasında “Twilight”, “Prisoner”, “Star Trek”, “Battlestar Galactica” ve “Doctor Who” yer alıyor.

1987’de Temps X sona erdikten sonra, ikizler yavaş yavaş ilgi odağı haline geldi. 1999’da Grichka Bogdanoff, doktora derecesini Burgonya Üniversitesi’nden aldı. 2002 yılında Igor, doktorasını Burgonya Üniversitesi’nden de aldı. Her ikisi de “saygın” bir derece ile geçti – bu mümkün olan en düşük ödül.

2001 ve 2002 yılları arasında kardeşler bilimsel dergilerde birkaç makale yayınladılar ve akran değerlendirmesinden geçtiler. Ekim 2002’de fizikçi Max Niedermaier bu makalelerin meşruiyetini sorguladı ve şöyle dedi: “Soyutlar, moda sözcüklerin hoş bir şekilde anlamsız kombinasyonlarıdır…açıkçası ciddiye alındılar.”

Niedermeier daha sonra ilk ifadesini geri aldı, ancak ikizlerin belgelerinin daha fazla incelenmesi yeni suçlama ve eleştiri dalgalarını beraberinde getirdikçe tartışmalar büyüdü. Akran değerlendirmesi sürecinin başarısız olduğu iddia edilen olay “Bogdanov Olayı” olarak adlandırıldı ve ikisine de gölge düşürdü.

Bogdanov ailesinin efsanesi

Bogdanoff ikizleri Grichka ve Igor (kaynak)

Daha sonraki yıllarda, Bogdanov ailesinin görünümü medyanın ilgi odağı oldu. İkizlerin 2010 Cannes Film Festivali’nde ortaya çıkması, onların çıkıntılı elmacık kemiklerini ve uzamış çenelerini ortaya çıkardı. Görünüşleri değişmiş olsa da, Igor ve Griczka daha önce estetik operasyon geçirdiklerini inkar ediyor.

15 Aralık 2021’de Igor ve Grichka Bogdanoff, Covid-19’un neden olduğu komplikasyonlar nedeniyle Paris’teki bir hastaneye kaldırıldı. Grichka Bogdanoff 28 Aralık’ta vefat etti. Igor, 3 Ocak’ta erkek kardeşiyle birlikte öldü.

Bogdanov ikizlerinin ölümü, tanınmayan iki kişinin ölümüne işaret etti. Igor ve Griczka, siyasi ve kişisel tartışmalara derinden karışmış bir ailede dünyaya geldiler.Buna rağmen, büyük başarılar elde ettiler, ancak daha sonra kendi yarattıkları konusunda tartışmalara girdiler.

İnternet, Igor ve Griczka’yı kaçınılmaz “İyi Geceler Tatlı Prens” kitabesiyle hatırladığında, bu, ailelerine uzun zaman önce sahip oldukları ancak kaybettikleri unvanı verecek olan son ironi olabilir.

Bu gerçek bize, kripto para kültürünün birçok SALT parçacığının arasına gizlenmiş çılgın dünyasında gerçeğin sadece küçük bir kısmını keşfedebileceğinizi hatırlatıyor.

İgor ve Grichka Bogdanov, 1949-2021.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?Bize yazın

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle yayınlanır ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla kullanılır. Okuyucular tarafından web sitemizdeki bilgiler üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan derlenen 0x bilgi, telif hakkı yazara aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap