1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. CryptoCom’un 2022’de kripto para birimi endüstrisi için tahmini

CryptoCom’un 2022’de kripto para birimi endüstrisi için tahmini

guncel coin haberleri

Popüler kripto para borsası crypto.com, gelecek yıl kripto para endüstrisi için tahminini açıkladı.

Cryptocurrency com, özellikle spor endüstrisinde, kripto para birimi olmayan kişiler arasında daha iyi pazarlama stratejileri ve kripto para birimiyle ilgili hizmetlerin tanıtımıyla tanınan popüler bir kripto para borsasıdır. Geçen ay Crypto.com borsası, yerel tokeni CRO’nun fiyatı 4 kattan fazla arttığı için sahada büyük ilgi gördü.

Son zamanlarda, Crypto.com bu kripto para birimi endüstrisinin geleceği hakkında bir araştırma belgesi yayınladı.

Yayınlanan belgeler aracılığıyla Crypto.com, 2022’nin sonuna kadar 1 milyardan fazla kullanıcı olacağını tahmin ediyor.

Bu durumda kripto para biriminin ülkelerin görmezden gelemeyeceği bir seviyeye ulaşacağı ve dostane bir şekilde otomatik olarak benimsemeye zorlanacağı da ekleniyor.

“Ülkeler, kripto para birimine yönelik artan kamuoyu baskısını artık görmezden gelemez. Çoğu durumda, kripto para birimi endüstrisine karşı daha dostane bir duruş sergilemeyi bekleyebiliriz:

Crypto.com, tüm gelişmiş ülkelerin, vergi kurallarını mükemmel bir şekilde yasallaştırmak ve toplamak için kripto para birimi endüstrisine daha iyi denetim ve çerçeve getireceğine inanıyor.

Kripto para endüstrisinin yasal ihale olarak kabul edilmesiyle ilgili olarak, yayınlanan belgeler enflasyon nedeniyle daha fazla ülkenin El Salvador örneğini izleyeceğini iddia ediyor.

Bu durumda, kripto para varlıkları daha iyi bir yatırım seçeneği haline geldi.

“Kripto para, portföyün alternatif varlık sınıfında sabit bir varlık haline gelecek.

Araştırma, kripto para birimi ETF’lerinin onaylanmasıyla ilgili olarak, bu yılın ilk kripto para birimi ETF’sinin beklenenden daha iyi performans gösterdiğini iddia ediyor. Bu, ana akım finansal sistemde daha fazla kripto para birimi ETF ürününün görünmesine yol açacaktır.

Daha fazla araştırma, finansal hizmetlerde kripto para varlıklarının benimsenmesi nedeniyle benimseme oranının nasıl arttığına dikkat çekti. Kripto para birimini ödeme sistemleri için daha iyi bir araç olarak görüyorlar.

Morgan Stanley, Citi, Goldman Sachs, JPMorgan Chase, Ernst & Young, Bank of America ve Credit Suisse gibi geleneksel bankalar ve finans kurumları, kripto para birimlerini ödemeden transfer ve yatırıma kadar ana işlevlerine entegre etmek için kripto para borsalarıyla işbirliği arıyor. serviste.”

Araştırma belgelerine göre, yaklaşmakta olan kripto para biriminin ana benimsenme faktörleri yalnızca değiştirilemez tokenlere (NFT), blok zinciri oyunlarına ve meta-evren trendlerine bağlı olacaktır.

Ayrıca okuyun: Crypto.Com, Angel City Futbol Kulübü ile işbirliği yapıyor

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Jitender’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap