1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. CryptoCom Super Bowl’da yer satın aldı

CryptoCom Super Bowl’da yer satın aldı

guncel coin haberleri

CryptoCom, kripto para birimi hizmetleri için reklam sağlamak için Super Bowl’un reklam alanını satın aldı.

CryptoCom, kripto para birimi endüstrisinde popüler bir kripto para cüzdanı ve değişim hizmetidir. Borsa, tüm dünyada hizmet sağladığı için yaygın olarak bilinir. İşlem, pazarlama stratejisiyle ünlüdür. Pazarlama stratejileri sayesinde, borsa son birkaç ayda büyük başarı elde etti.

CryptoCom, şirketin 2022 Super Bowl reklamında görünmek için reklam alanı satın aldığını açıkladı. Bu işleme göre, CryptoCom’un reklamları popüler markaların reklamlarıyla birlikte görünecek ve bu da CryptoCom’un hizmetlerinin çok sayıda insan tarafından kullanılmasını teşvik edecek.

Crypto.com’un baş pazarlama sorumlusu Steven Kalifowitz, şirketin insanlara kripto para biriminin geçmişin bir trendi olduğunu ve tamamen güvenilir olabileceğini açıklamayı hedeflediğini söyledi. Steven ekledi:

“İnternet’in bir moda olduğunu söyledikleri gibi, kripto para biriminin bir moda olduğunu söyleyen birçok insan var. Şifreleme para birimi, İnternet’in bir sonraki sürümünün temelidir.”

Bu, CryptoCom’un ilk kez reklam satın alması değil. Bundan önce CryptoCom, markasını ve logosunu Formula 1 ve nihai dövüş gibi bir dizi spor etkinliğinde tanıtmıştı.

CRO’da patlama

CR, CryptoCom’un yerel kripto para birimi belirtecidir. Son zamanlarda, Cronos ana ağının piyasaya sürülmesinden sonra, madeni para dört kat arttı.

CryptoCom reklam işleminin duyurulmasından sonra, CRO madeni parası yaklaşık %15 arttı. CRO şu anda 0,649 ABD Doları ve 24 saatlik toplam artış %7,7

Geçen sefer CryptoCom, Los Angeles Staples Center ile adını CryptoCom Arena olarak değiştirmek için bir anlaşmaya vardığında, kripto para da yükseldi.

Ayrıca okuyun: Dogecoin’in ilk resmi yol haritası yayınlandı

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Jitender’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap