1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Crypto Payments girişimi Ramp, A Serisi finansmanda 53 milyon ABD Doları alıyor

Crypto Payments girişimi Ramp, A Serisi finansmanda 53 milyon ABD Doları alıyor

guncel coin haberleri

Bir kripto para ödeme çözümleri şirketi olan Ramp, geçtiğimiz günlerde A Serisi finansmanda 53 milyon dolar topladığını duyurdu. Bu uygulamaya katılan ana yatırımcılar arasında Balderton Capital, NFX, Galaxy Digital, Seedcamp, Firstminute Capital ve melek yatırımcıları yer alıyor.

Rampa geliştiricileri daha önce, ana akım finansta merkezi olmayan uygulamaların benimsenmesini artırmak için platformun yazılımını genişletme niyetlerini dile getirmişlerdi. Bu, daha fazla finansal kurumun bankacılık uygulamalarında kripto para birimi işlemlerinden yararlanmasına olanak tanıyacaktır.

Ramp’ın kurucu ortağı ve CEO’su Szymon Sypniewicz’e göre, bu kripto para birimi fiat ağ geçidi ödeme sağlayıcısı bu hedefe ulaşıyor. Sypniewicz şunları söyledi: “Misyonumuz, güvenebilecekleri sağlayıcılar aracılığıyla kripto para birimlerine anında erişim sağlamaktır.”

NFX’in genel ortağı Morgan Beller de son gelişmeleri değerlendirdi. Aynı zamanda Ramp’ın yönetim kurulu üyesi olan Beller, şunları söyledi:

“Bir Web 3.0 firmasına baktığımda, ‘Bu ürün yeni internet kullanıcılarının bu alana girmesine yardımcı olacak mı?’ diye soracağım. Bu ürünün elbette ağ etkisi var mı? Rampa bu iki sorunun nihai cevabı. Web3’ün bir sonraki benimseme düzeyine yükselmesi benzersizdir.”

Ramp, şu anda doğrudan Opera İnternet tarayıcısında cüzdan depolaması için dijital para biriminin satın alınmasını teşvik ediyor. Ek olarak, ödeme sağlayıcı fantezi futbol platformu Sorare’de NFT işlemlerini teşvik eder. Ayrıca Ramp, popüler blockchain video oyun platformu Axie Infinity’ye yeni oyuncuların eklenmesine yardımcı oluyor.

Resim kaynağı: Pixabay

Bilgi kaynağı: KRYPTOMONEY’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap