İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Crypto.com’dan Marszalek, 400 hesabın saldırıya uğradığını söyledi

Crypto.com’dan Marszalek, 400 hesabın saldırıya uğradığını söyledi

guncel coin haberleri

Crypto.com CEO’su Kris Marszalek, Bloomberg ile yakın tarihli bir röportajda, son saldırının yaklaşık 400 hesabın ele geçirilmesiyle sonuçlandığını ve bunun çeşitli tahminlere göre şirkete kripto para birimi olarak 15 milyon ila 33 milyon dolar arasında bir maliyete mal olduğunu söyledi.

Crypto.com CEO’su, kimliği belirsiz saldırganların etkilenen hesaplardan izinsiz para çekebildiğini söyledi. Ancak Marszalek, şirket kötü oyuncuları durdurmayı başardığı için kullanıcı fonlarının etkilenmediğini vurguladı.

En son kripto para birimi ve blockchain haberleri için Telegram kanalımıza abone olun.

“…düzelttik [and] Yaklaşık 13 ila 14 saat içinde tekrar çevrimiçi olduk ve aynı gün, etkilenen tüm hesaplara tamamen geri ödeme yapıldı, bu nedenle hiçbir müşteri fonu kaybolmadı,” diye ekledi Marszalek.

Crypto.com, NBA takımları Clippers ve Lakers arenalarını yeniden adlandırmak için 700 milyon dolar harcadı

iHodl’un daha önce bildirdiği gibi, saldırganlar Tornado Cash adlı bir kripto para birimi karıştırıcısı aracılığıyla 4.600 ETH’yi akladı. Saldırıdan saatler sonra Crypto.com, kullanıcılarından hesaplarına giriş yapmalarını ve iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) ayarlarını sıfırlamalarını istedi. Saldırganların fonları nasıl çaldığı tam olarak belli değil.

Doğrudan EXANTE hesabınızdan Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil 50’den fazla küresel finans piyasasına erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap