1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Crypto.com, Silvergate aracılığıyla küresel USD para yatırma ve çekme işlemlerini başlattı

Crypto.com, Silvergate aracılığıyla küresel USD para yatırma ve çekme işlemlerini başlattı

Crypto.com, Silvergate aracılığıyla küresel USD para yatırma ve çekme işlemlerini başlattı

Crypto.com, 10 milyondan fazla müşteriye dünyanın en hızlı büyüyen kripto para uygulamasını sağlıyor.Site, kurumsal müşterileri için ABD doları para yatırma ve çekme hizmetlerini başlatmak için Silvergate ile bir ortaklık duyurdu.

iHodl tarafından görülen basın açıklamasına göre, dijital para birimi endüstrisi finansal altyapı çözüm sağlayıcısı ile bu entegrasyon, Crypto.com borsası için ek bir başlatma/kaldırma rampası çözümüdür.

Dernek sayesinde, kurumsal müşteriler artık ek ücret ödemeden banka hesaplarından borsaya ABD doları transfer edebilir ve bunun tersi de geçerlidir. Müşteriler, yılda 365 gün, haftada 7 gün, günde 24 saat ABD doları göndermelerini sağlayan Silvergate Exchange Network’e (SEN) erişebilecek.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Bu özelliğin, mevcut tüm döviz piyasalarında kurumsal müşterilere sunulacağını belirtmek gerekir.

Crypto.com’un kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek şunları söyledi:

“Kurumsal müşterilerimize ek itibari para birimi açma/kapama rampa çözümleri sağlamak için Silvergate ile çalışmaktan çok memnunuz. Crypto.com borsasının daha iyi bir ticaret deneyimine sahip olmasını sağlayacak bu çözüm şiddetle talep ediliyor. Silvergate’in ürün ve hizmetleri Köprüleme geleneksel finans dünyasından kripto para dünyasına olan bu boşluk, “dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırma” misyonumuzu destekliyor. Hizmetlerimizi daha fazla müşteriye genişletmeyi dört gözle bekliyoruz.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap