1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Creaticles, SushiSwap’ın MISO’su aracılığıyla 3,8 milyon ABD Doları topladı

Creaticles, SushiSwap’ın MISO’su aracılığıyla 3,8 milyon ABD Doları topladı

guncel coin haberleri

Creaticles, en küçük ilk SushiSwap ürünü (MISO) aracılığıyla SushiSwap’ta piyasaya sürülen IDO aracılığıyla 3,8 milyon ABD Doları artırarak ilk sabit sınırına ulaşmayı başardı. Şanslı yatırımcılar, her biri 0,095 $ gibi çok düşük bir fiyatla CRE8 tokenlerini satın alabilirler.

Toplam CRE8 token arzı 1 milyar olup, bunun 40 milyonu ön satış için tahsis edilmiştir. Jetonlar tükendiğine göre, satın almak isteyen kullanıcıların SushiSwap DEX üzerinden satın almaları gerekiyor. Creaticles, büyük merkezi borsalar için bir listeleme planı geliştirdi ve Gate, Coingecko sayfasında onaylanan ilk kişi oldu.

Creaticles, NFT müşterilerini ve sanatçıları birbirine bağlar

Creaticles, NFT yaratıcılarını ve müşterilerini herkesin ihtiyaçlarını tek bir yerde karşılayacak şekilde birleştirmeyi amaçlayan Binance Akıllı Zinciri üzerine kurulu merkezi olmayan bir platformdur.

NFT serisini çıkarmak isteyenler ancak bir seri oluşturmanın ve yayınlamanın teknik detaylarına girmek istemeyenler Creaticles’a gidebilirler. Tek yapmaları gereken, NFT koleksiyonlarında görmek istedikleri öğeleri tanımlamak ve platformda yayınlamak ve bir grup hevesli ve kanıtlanmış sanatçı, örnek dijital sanat eserlerini göndererek birbirleriyle rekabet edecek.

Bir oyun gibi çalışır ve kazanan, müşterinin NFT koleksiyonunu yayınlama fırsatına sahip olur; elbette, görevden gelir elde edin. Seriyi yaratmanın hem sanatsal hem de teknik yönleri seçilen sanatçılar tarafından ele alınacak ve böylece müşterinin külfetli görevi azaltılacak.

Bu yenilikçi platform sadece müşteriler için değil, aynı zamanda dijital sanatçılar için de yaratılmıştır. Aslında sanatçılar, kanıtlanmış bir Creaticles yaratıcısı olmak için başvurabilir ve müşteri onayı almak için yaratıcı ortaklarıyla rekabet edebilir.

Platform kullanıcıları, NFT hizmetleri sağlamanın ve sunmanın yanı sıra, Creaticles’in gelecekteki yolunu belirlemelerini ve işlem ücretlerinde indirimlerden yararlanmalarını sağlayan CRE8 belirteçlerinin gücünden de yararlanabilir. Bu avantajlara ek olarak, kullanıcılar teklifler ve talepler için premium yerleşimler alabilir ve stake etme yoluyla daha fazla ödül alabilir.

Son gelişme

Creaticles sadece şaşırtıcı ve değerli bir konsepte sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda son birkaç ayda popüler oldu.Geçen Ağustos ayında platform, 10.000’den fazla kullanıcı etkileşimi, 5.000 testnet yarışması ve Binlerce NFT basılan bir test ağını başarıyla başlattı.

Bu dönüm noktalarına ek olarak Creaticles, CoinMarketcap’tan da güçlü bir destek aldı, bu da platform IDO’dan sonra CRE8 fiyatının ikiye katlanabileceğini açıkça gösteriyor.

Bilgi kaynağı: ASIACRYPTOTODAY’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarına, AliceCrypto’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap