1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cosmos fiyat analizi: ATOM/USD 37 ABD dolarına ulaştı

Cosmos fiyat analizi: ATOM/USD 37 ABD dolarına ulaştı

guncel coin haberleri

Cosmos Fiyat Analizi – 1 Ocak

Jeton piyasası artan satın alma baskısından yararlandığı için Cosmos yükseliş eğilimini takip ediyor.

ATOM/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 40 USD, 42 USD, 44 USD

Destek seviyeleri: 28 USD, 26 USD, 24 USD

ATOMUSD-günlük grafik

ATOM/USD, bugün Avrupa seansı sırasında 37$ direnç seviyesine ulaştıktan sonra 40$ yakınlarında işlem gördü. Fiyat 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde kalırsa, token yükselmeye devam edebilir. Aynı zamanda, fiyat 40 dolarlık direnç seviyesine ulaşabileceğinden, Cosmos haftası daha iyi bir şekilde sona erebilir. Bununla birlikte, Cosmos’un (ATOM) mevcut performansı kademeli ve yükseliş hareketini teşvik edebilir.

Cosmos fiyat analizi: ATOM fiyatları yükselmeye devam ediyor

Yazma sırasında, madeni para yükseliş modeli içinde hareket ederken Cosmos bir yukarı doğru bakıyor. Bununla birlikte, teknik göstergelerin göreceli güç endeksi (14) aşırı alım bölgesine girmeye hazırlanıyor.ATOM 40 dolar, 42 dolar ve 44 dolarda direnç bulabilir, ancak 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına düşebilir ve 28 dolar ve 26, sırasıyla USD ve 24 USD destek seviyeleri.

ATOM/BTC piyasası: yükselmeye devam edin

Bitcoin ile karşılaştırıldığında ATOM, token bugün başka bir büyük yükseliş hareketine tanık olduğu için yükseliş eğilimini takip etmeye devam ediyor. Ancak Cosmos’un fiyatı 9 günlük ve 21 günlük 766 SAT hareketli ortalamalarından çok daha yüksek.Teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) aşırı alım bölgesine girdiğinden bu, bir sonraki alım baskısı için ek direnç sağlayabilir.

202120102-19.png

ATOMBTC-günlük grafik

777 SAT direnç seviyesine ulaştıktan sonra ATOM/BTC fiyatı mevcut işlem seviyesine geri döndü. Bu nedenle, fiyat 9 günlük hareketli ortalamanın altına düşerse, tüccarlar düşüş eğilimi yaşayabilir. Ancak bu bariyer daha fazla düşüş trendine karşı sağlam bir savunma hattı olarak kullanılabilirse 850 SAT ve üzeri direnç seviyeleri devreye girebilir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap