1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cosmos fiyat analizi: ATOM/USD 30 USD direncine ulaştı

Cosmos fiyat analizi: ATOM/USD 30 USD direncine ulaştı

guncel coin haberleri

Cosmos Fiyat Analizi-29 Aralık

Jeton 27 $ direnç seviyesinin yakınında gezinirken, Cosmos fiyatı yükseldi.

ATOM/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 32 USD, 34 USD, 36 USD

Destek seviyeleri: 20 ABD Doları, 18 ABD Doları, 16 ABD Doları

ATOMUSD-günlük grafik

Günlük grafiğe göre, ATOM/USD bir sonraki pozitif harekette 30$ direnç seviyesine ulaşabilir. Bu kripto para birimi için zor dönem, yukarı yöne odaklanmaya çalışırken sona ermiş gibi görünüyor. Bununla birlikte, Cosmos fiyatı şu anda 27.42$’da işlem görüyor ve kripto para 25.15$’lık günlük dip seviyesinden toparlandıktan sonra 47.57$’a ulaşsa da, yükselmeden önce seviyeyi tekrar test edebilir.

Cosmos fiyat analizi: ATOM/USD daha yüksek bir seviyeye hazır

Günlük grafikten Cosmos fiyatının 9 günlük hareketli ortalamayı geçmesi bekleniyor. Açıkçası, bu engeli aşmak, daha fazla alıcıyı piyasaya girmeye teşvik edebilir ve sonunda fiyatı 32, 30 ve 28 dolarlık direnç seviyelerine ulaştırmaya zorlayabilir. Aşağı yönde, fiyat 21 günlük hareketli ortalamanın altına düştüğünde satış endişesi olabilir ve bir sonraki odak kanalın alt sınırına dönecektir.

Ayrıca 25$’lık destek seviyesi kırılırsa aşağı yönlü baskı artabilir ve bir sonraki destek seviyesi sırasıyla 20$, 18$ ve 16$ civarında oluşabilir. Teknik bir gösterge olan bağıl güç endeksi (14), ek bir yükseliş sinyali göndermek için 50 seviyesinin üzerinde kalabilir.

ATOM/BTC piyasası: fiyatlar yatay hareket etmeye devam ediyor

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Cosmos fiyatı, madeni para aralık içinde olduğu için 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde kalıyor. Bununla birlikte, 600 SAT direnç seviyesinin üzerindeki günlük kapanış fiyatı, boğaları ralliyi 650 SAT ve üzeri direnç seviyesine çıkarmaya teşvik edebilir.

ATOMBTC-günlük grafik

Öte yandan, hareketli ortalamanın altındaki kapanış fiyatı, Cosmos fiyat yönünü kanalın alt sınırına çevirebilir ve daha fazla düşüş hareketi, tokeni 500 SAT ve altındaki destek seviyesine getirebilir. Aynı zamanda, teknik göstergenin göreceli güç endeksi (14) 60 seviyesini kırabileceğinden ve sinyal hattı kuzeyi gösterdiğinden, ATOM/BTC yükseliş eğilimini sürdürebilir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap