1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cosmos (ATOMUSD) Fiyatı: Alıcılar, 24$ Desteğiyle Satıcıları Aşabilir mi?

Cosmos (ATOMUSD) Fiyatı: Alıcılar, 24$ Desteğiyle Satıcıları Aşabilir mi?

guncel coin haberleri

ATOMUSD Fiyat Analizi – 28 Ocak

Ayılar baskıyı artırırsa, Cosmos 24 dolarlık desteği kırabilir; 17 dolar ve 10 dolarlık destek seviyelerinin altında. 24 dolarlık destek seviyesi devam ederse, fiyat 29 dolarlık direncin üzerine çıkabilir ve yükseliş baskısındaki daha fazla artış, fiyatı 36 dolar ve 40 dolara itebilir.

pip/dolar piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 29 $, 36 $, 40 $

Destek: 24 $, 17 $, 10 $

ATOMUSD uzun vadeli trend: düşüş

ATOMUSD günlük grafikte düşüş gösteriyor. Cosmos fiyatı 7 Ocak’ta 45$’a ulaştı. Fiyat, güçlü düşüş momentumu ile 36$’a düştü. Madeni para, 40 dolarda direnç ve 36 dolarda destekle menzile bağlı hale geldi. Boğalar 45 dolarlık direnci kırmak için birkaç girişimde bulundular ancak direnç güçlü olduğu için bunu başaramadılar. Boğalar, 40 dolarlık direnci kırmak için yeterli momentuma sahip değil. Fiyat şu anda 29 doların altında işlem görüyor ve 24 dolar seviyesine maruz kalıyor.

ATOMUSD günlük grafik, 28 Ocak

Fiyat, düşüş hareketinin bir işareti olarak her iki EMA’nın altında işlem görüyor ve hızlı hareket eden ortalama (9 dönem) hala yavaş hareket eden ortalamanın (21 dönem EMA) altında. Ayılar baskıyı artırırsa, Cosmos 24 dolarlık desteği kırabilir; 17 dolar ve 10 dolarlık destek seviyelerinin altında. 24 dolarlık destek seviyesi devam ederse, fiyat 29 dolarlık direncin üzerine çıkabilir ve yükseliş baskısındaki daha fazla artış, fiyatı 36 dolar ve 40 dolara itebilir.

ATOMUSD Orta Vadeli Trend: Ayı

ATOMUSD 4 saatlik grafikte düşüş gösteriyor. Madeni para uzun bir düşüş hareketi yaşıyor. Fiyat 40 dolarda dirence ulaştığında, boğalar ivme kaybetti; fiyat daha fazla yükselemedi. Yazma sırasında, boğalar madeni parayı 36 dolarlık direncin üzerine itmek için henüz ivme kazanmadı.

202120129-15.png.webpATOMUSD 4 saatlik grafik, 28 Ocak

İki EMA paritenin üzerinde, başka bir deyişle, fiyat 21 dönemlik EMA’nın ve 9 dönemlik EMA’nın üzerinde işlem görüyor, bu da düşüş hareketinin devam ettiğini gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi periyodu 14, 40 seviyesinin altında ve sinyal çizgisi aşağı, bir satış sinyalini gösteriyor.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile CRYPTOVIBES’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap