1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cosmos (ATOM) neredeyse kilit direnç seviyelerini geri yükledi

Cosmos (ATOM) neredeyse kilit direnç seviyelerini geri yükledi

guncel coin haberleri

Cosmos (ATOM), 29.60 dolarlık yatay destek alanını toparlıyor. Bunu yapmak çok iyimser bir gelişme olacak ve rekor fiyatlara yol açabilir.

20 Eylül’deki rekor seviyesinden bu yana ATOM düşüyor. Bu, 28 Kasım’da 24.67 dolara kadar düştü.

14 Kasım’da, token 29.60 dolarlık alanın altına kırıldı. Bu daha önce bir direnç olarak hareket etti ve destek sağlaması bekleniyor.

Ancak, çift dipli bir desen oluşturduktan sonra, ATOM yukarı doğru hareket etmeye ve alanı geri çekmeye başladı.

Ek olarak, günlük zaman dilimindeki teknik göstergeler de yükseliş gösteriyor. Yukarı hareketten önce, RSI’da (yeşil hat) bir yükseliş sapması var, bu genellikle bir yükseliş dönüşünden önce meydana gelen bir sinyaldir.

Ek olarak, RSI 50’nin üzerine çıktı. Bu en son 27 Temmuz’da, rekor seviyeye yol açan yukarı yönlü hareketin başlamasından hemen önce oldu. Dolayısıyla bu sefer de benzer bir hareket olabilir.

Ticaret görünümü tablosu

Kısa süreli ATOM egzersizi

Kripto para tüccarı @PostyXBT, Twitter’da bir ATOM K-çizgisi grafiği yayınladı ve trendi yükseliş olarak görmek için 35 dolarlık yüksek aralığa dönmesi gerektiğine dikkat çekti.

Kaynak: Twitter

Kısa vadeli 6 saatlik grafik, ATOM’un azalan bir paralel kanalda işlem gördüğünü gösteriyor. Bunu, 20 Eylül’de yukarıda belirtilen tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığından beri yapıyor.

Bu tür kanallar genellikle düzeltici hareketler içerir, bu da bir atılımın beklendiği anlamına gelir.

Ek olarak, günlük zaman çerçevesine benzer şekilde, 6 saatlik RSI da bir trend dönüşü işareti olan bir yükseliş sapması üretti.

Kanalın ortasındaki toparlanma, sonunda kırılabileceğini ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini gösteren güçlü bir yükseliş sinyali olacak.

Ticaret görünümü tablosu

BeIn kripto para biriminin en son Bitcoin (BTC) analizi için lütfen buraya tıklayın.

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle yayınlanır ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla kullanılır. Okuyucular tarafından web sitemizdeki bilgiler üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan derlenen 0x bilgi, telif hakkı yazara aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap