1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. ConsenSys’in değeri 3,2 milyar dolar çünkü şirket HSBC’den 200 milyon dolar topladı ve üçüncü puan

ConsenSys’in değeri 3,2 milyar dolar çünkü şirket HSBC’den 200 milyon dolar topladı ve üçüncü puan

ConsenSys'in değeri 3,2 milyar dolar çünkü şirket HSBC'den 200 milyon dolar topladı ve üçüncü puan

Blockchain şirketi ConsenSys, 200 milyon ABD Doları tutarında bir finansman turunu tamamlayarak toplam değerini 3,2 milyar ABD Dolarına çıkardı. Duyuruya göre Marshall Wace, Third Point, ParaFi Capital, HSBC ve diğer finans devleri bu finansman turuna katıldı.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

New York merkezli şirket, gelirleri MetaMask ve Infura ürünlerinin genişlemesini güçlendirmek ve ürün ve hizmetlerine 400 yeni rol eklemek için kullanmayı planlıyor. ConsenSys’in kurucusu ve CEO’su Joseph Lubin, paradigmanın “merkezi olmayan protokoller üzerinde çalışan dünya tam hızla ilerliyor” şeklinde değiştiğini belirtti.

“Benimseme hızı o kadar hızlı ki, temel TPG’lerimizin çoğu, anlaşmanın bu yaz imzalanmasından bu yana iki katından fazla arttı.”

HSBC’nin kripto para piyasasının ana şüphecilerinden biri olarak bilindiğini belirtmekte fayda var. Bu yılın Mayıs ayında, HSBC CEO’su Noel Quinn, bu varlıkların yüksek oynaklığı ve şeffaflık eksikliği nedeniyle, bankacılık devinin kripto para birimi ticaret platformunu başlatmayacağını belirtti. Quinn ayrıca, oynaklık göz önüne alındığında, bankanın kripto para piyasasıyla ilgilenmediğini ve bu nedenle bankanın varlık yönetimi işinde kripto para birimini bir varlık sınıfı olarak tanıtmadığını belirtti.

ConsenSys, JPMorgan Chase, Mastercard ve UBS’den 65 milyon dolar topladı

Sunday Times’a göre, daha da çarpıcı olan şey, Birleşik Krallık’taki en büyük bankanın Ocak ayında kripto para borsalarına yapılan transferleri engellemeye başlaması. Daha sonra, Bitcoin’e (EXANTE: Bitcoin) yaptığı büyük yatırım nedeniyle, banka müşterilerinin MicroStrategy (MSTR) hissesi satın almasını daha da yasakladı.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap