1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Çokgen Fiyat Hareketi, Kısa Vadede Fazladan Uzak Bir Yükseliş Eğilimi Görüyor, 3 Doları Hedefliyor

Çokgen Fiyat Hareketi, Kısa Vadede Fazladan Uzak Bir Yükseliş Eğilimi Görüyor, 3 Doları Hedefliyor

guncel coin haberleri

  • Poligon fiyat hareketi, uzun vadeli trend kanalının ortasında konsolide oluyor.
  • MATIC fiyat hareketi, yükseliş trendini savunmak için hala güçlü bir yatırımcı ilgisi görüyor.
  • Önümüzdeki birkaç hafta için fiyat hedefi 3 dolarda kalıyor.

Poligon (MATIC), 2022’nin ikinci yarısında çoğunlukla mavi bölgede ve hatta üzerinde işlem yaptıktan sonra bant genişliğinin alt kırmızısına düştü. Mevcut fiyat, trend kanalının ve 50.0 Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) ortasında konsolide oluyor gibi görünüyor. Yakın vadeli fiyat hareketi her iki yönde de gidebilir, ancak 3 dolarlık altın hedefi görünürde kaldığı için yükseliş trendinin devam etmesi bekleniyor.

Matic kanalın alt sınırına girse de, satın alınacak hala 3 dolar var.

Ağustos ayında giren Matic yatırımcıları, portföylerinin performansına baktıklarında medyanın ve piyasanın nelerden şikayet ettiğini anlamayabilir. Beş aydan fazla bir süredir istikrarlı bir trend kanalı, 3 dolarda yeni zirveler yapan boğalar lehine yalnızca bir kırılma ile çalışıyor. Trend kanalının sonu görünmeden yükselmeye devam etmesiyle birlikte, 3 dolarlık bir yeniden test ulaşılabilir durumda.

Piyasaların para politikası haberleri ve jeopolitik üzerindeki ağırlığı nedeniyle fiyat hareketleri son birkaç gün içinde konsolide oldu. Konsolidasyon ayılar lehine düşse bile, turuncu yükseliş çizgisi destek sağlayacak veya en azından yavaşlayacak ve yükseliş trendinin bozulmadan kalmasını sağlayacaktır. 1,75$ ve yakındaki S1 destek seviyesi de dahil olmak üzere fiyatı hızla yakalayan ve ralli için bir özet sağlayan çok sayıda destek seviyesi olduğu için yanlış bir kırılma bile sorun değil.

MATIC/USD günlük grafik

Birleşme bant genişliğinin mavi uca geri dönmesine neden olursa, bazı dış rüzgarlar dışında 3 $ tekrar test edilebilir ve kağıt üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine yol açabilir. Boğalar 2,90 doların üzerinde bir günlük kapanış oluşturabilirse, hatta birkaç yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi bile bekleniyor. Aylık R1 direnci, kar almayı tetikleyebilir ve 2,90 dolara gerilemeye veya trend kanalına dönüşe yol açabilir.

Bilgi kaynağı: FXSTREET’ten 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap