1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. CoinW, Çin Yeni Yılı için Kullanıcılara 60.000 USDT Ödül Veren “Tiger Card” Kampanyasını Başlattı – TokenPost

CoinW, Çin Yeni Yılı için Kullanıcılara 60.000 USDT Ödül Veren “Tiger Card” Kampanyasını Başlattı – TokenPost

guncel coin haberleri

Bahar Şenliği, geleneksel Çin Ay Yeni Yılı’nın başlangıcındaki karnavaldır ve Çin bölgesi için bir kutlama zamanıdır ve geliyor.

Avustralya merkezli kripto para ticaret platformu CoinW, eski yıla veda etmeye ve yeni yılı Çinlilerle birlikte karşılamaya karar verdi ve dünyanın her yerinden kullanıcıları 60.000 USDT ile ödüllendiren bir “Tiger Card” kampanyası başlattı.

CoinW, Çin Yeni Yılı’nın şanslı kullanıcılarına gülümsemeler getirecek. Duyuru içeriği şu şekildedir;

“CoinW, dünya çapında 7 milyon kullanıcının desteğini ve sevgisini 60.000 USDT ödül havuzuyla ödüllendirmek için “Tiger Card” etkinliğini başlattı”

Duyuruya göre etkinlikte Davet, Para Yatırma, Alım Satım, Kör Kutu, Bilmece Tahmin Etme ve Bilmece Çözme olmak üzere 6 farklı etkinlik yer alacak. Katılımcılar bir aktiviteyi tamamladıklarında, ilgili “Tiger Card”ı otomatik olarak alırlar. Bu nedenle, tüm aktiviteleri tamamlayan ve altı “Tiger Card” toplayan kullanıcılar, 10.000 USDT’lik nihai Çin Yeni Yılı hediye paketini alacaklar.

&nbsp &nbsp CoinW, geçen yıl boyunca büyük bir büyüme kaydetti

Sektörün kurumsal kabulden perakende benimsemeye doğru büyüdüğü ve kripto para birimlerinin ortaya çıkışından bu yana herhangi bir dönemden çok daha fazla tanınırlık kazandığı göz önüne alındığında, kripto para birimi endüstrisi geçen yılı kripto para birimleri tarihinde rekor kıran bir yıl olarak görüyor.

Açıkçası, birçok kripto para projesinin geçtiğimiz yıl önemli kilometre taşlarına ulaştığını iddia ettiği için bu büyüme birçok kripto para şirketini de kapsıyor. CoinW, şirketin 2021’de önemli ilerleme kaydettiğini de ortaya koydu. Borsa, gelişen teknoloji, yenilikçi ürünler, düzenlemeleri benimseme ve risk kontrollerini güçlendirme ve dünya çapında en iyi 10 kripto para ticaret platformuna girme hedefinde önemli ilerleme kaydettiğini ortaya koydu. CoinW, 2021 yılında kullanıcılara tatmin edici ve güvenilir bir transkript sunduğunu da ortaya koydu.

Grafiksel kullanıcı arayüzü, uygulama açıklaması otomatik olarak oluşturulur

CoinW, yeni sona eren yılda gördüğü heyecan verici üretkenlik ve ilerleme nedeniyle kullanıcıları için Çin Yeni Yılı’nı kutlamayı seçmiş gibi görünse de. Duyuruya göre şirket, daha önce Fansup, madeni paralar, nakit temettüler, ticaret yarışmaları ve ticaret komisyonları dahil olmak üzere sayısız kampanya aracılığıyla kullanıcılarına 160.000 USDT sağladı. Bu, “önce müşteri” konusunda ısrar etme orijinal niyetini kanıtlıyor.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap