1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. CoinGecko’da Lucky Block Storms’ta %226 kazanın – Şimdi Satın Alın?

CoinGecko’da Lucky Block Storms’ta %226 kazanın – Şimdi Satın Alın?

guncel coin haberleri

Lucky Block, yenilikçi piyango jetonunun PancakeSwap’ta işlem görmeye başlamasından bir günden kısa bir süre sonra CoinGecko’da listelendi ve fiyat yükselmeye devam ediyor.

Yeni kripto para biriminin fiyatı, birçok satış öncesi alıcıya %200’den fazla güzel bir kâr sağladı.

CoinGecko, yazı yazılırken (aşağıdaki tabloya bakın) 0,00049492 $ fiyat gösteriyor ve satış öncesi fiyat noktasının oldukça üzerinde.

0,0015 $’lık ilk ön satış fiyatından satın alanlar %226, ikinci ön satış fiyatı olan 0,0019$’dan satın alanlar ise %157 kazanç elde edecek.

Lucky Block, PancakeSwap’ta 0,0021 ABD doları olarak listeleniyor ve bu, bu fiyatı alabilen borsa alıcıları için %133’lük bir kazanç anlamına geliyor.

Belki de daha etkileyici bir şekilde, satış öncesi ve borsadaki ilk çıkış, kripto para birimi kompleksi genelinde artan düşüş eğilimi fiyat oynaklığının zeminine karşı geldi.

Dün proje aynı zamanda ürün geliştirme ve pazarlama planlarında “Binance’a Giden Yol” adını verdiği bir güncelleme yayınladı.

şanslı blok coingeckoFiyat hareketini yönlendiren temel unsurlar – 21 Mart’taki inişe uygulandı

Piyango platformunun uygulaması, birçok token sahibinin proje için önemli bir kilometre taşı olarak gördüğü 21 Mart’ta çevrimdışı olacak. Başlatmanın yürütülmesi başarılıysa, uygulamanın ilk sürümü bir smaç olmalıdır.

Lucky Block, temettü ödeyen ilk piyangodur ve blok zinciri avantajları, geleneksel piyangolara kıyasla ödeme likiditesi açısından tamamen şeffaf olduğu anlamına gelir. Ayrıca blockchain tabanlı olduğu için bu ödemeler anında gerçekleşecek.

Lucky Block, kripto para piyangoları ve oyun dünyasında bir yandan da bilet satışlarının %10’unun hayır kurumlarına gitmesiyle benzersizdir. Jeton sahipleri, desteklemek istedikleri hayır kurumlarına vb. Oy verebilirler. Proje şimdiden İngiliz Kızıl Haçı’na 5.000 $ bağışladı ve daha fazlası da gelecek.

CoinGecko listelemesi hakkında Insidebitcoins’e konuşan Lucky Block pazarlama müdürü Darnell McWilliams şunları söyledi: “24 saat içinde oradaydık, bu da CoinGecko’nun gördüklerini gerçekten sevdiğini gösteriyor, bu da bizi hızlandırmak için iyi bir konuma getiriyor. coinmarketcap’ta – Geçen hafta başvurumuzu yaptık.

LBlock tokeninin merkezi bir borsada (CEX) ne zaman görünebileceği sorulduğunda, McWilliams şunları söyledi: “FTX, listelediğimiz ilk CEX olabilir ve sorunsuz lansmanımız, çok yakında olabileceği anlamına geliyor. Özellikle şimdi olacak, CoinGecko’da.”

Lucky Block’un piyasa değeri 53 milyon dolara yükseldi

Şu anda 9.945 LBlock token sahibi var ve ön satış sırasında 8.611’i eklendi.

Lucky Block’un mevcut piyasa değeri, satış öncesi değerinden 10 kat daha fazla olan 53 milyon doların üzerinde (arzdaki madeni para miktarının dikkate alınması gerekmesine rağmen)

Daha fazla borsa listeleri ve madeni para piyasası listeleri ile, diğer pazarlardaki satış rüzgarları karşısında bile daha güçlü kısa vadeli fiyat ivmesi bekleyin.

Küresel pazarlama kampanyası hızlanırken, projenin Şubat ayında Binance’de listelenmesi bekleniyor.

Piyango endüstrisi dünya çapında yaklaşık 333 milyar dolar değerinde ve bu pastanın küçük bir dilimi Lucky Block’un değerinin yükseldiğini görebilir.

Coingecko üzerinde Lucky Block Lblock

Lucky Block hakkında daha fazla bilgi almak ve haberlerden haberdar olmak için yeniden tasarlanan web sitesi ve Telegram kanalı en iyi seçeneğinizdir.

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • dogecoin nereden alınır
  • Bitcoin nasıl satın alınır
  • Şanslı Küpler Nasıl Alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Gary McFarlane’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap